​Як паяти поліпропіленові труби

Традиційно для водопроводу, опалення або каналізації використовуються металеві труби. Однак вони мають велику кількість недоліків. Наприклад, металеві труби мають високу ціну, вони покриваються іржею і їх складно монтувати, оскільки обов'язково потрібна дугова зварка. Поліпропіленові труби цих недоліків фактично позбавлені.

Поліпропіленові труби не іржавіють, вони абсолютно не реагують на агресивні речовини, а великий асортимент труб і фітингів перетворює нелегке завдання з розведення водопроводу в збірку конструктора.

Вы можете продать фронтальный погрузчик по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зокрема у продажу сьогодні можна знайти фітинги найрізноманітніші, на всі випадки життя. Наприклад, виробники виготовляють хрестовини, трійники і куточки. Причому всі ці фітинги мають кілька різновидів, де відгалуження розташовані під різними кутами. Також є різні крани, перехідники на труби різного розміру і різновиду. Іншими словами, для того щоб зробити навіть дуже складну систему, потрібно всього лише підібрати правильні фітинги в потрібній кількості.

Монтаж поліпропіленових труб типу climatherm може здійснити кожна людина. Тобто спеціальних будівельних навичок або високої кваліфікації тут не потрібно. Головне мати особливий паяльник для поліпропіленових труб, який прозвали в народі "праскою".

Паяльник купувати, зрозуміло, накладно і невигідно. Особливо якщо мова йде про те, щоб замінити лише фрагмент водопроводу. Справа в тому, що паяльник для поліпропіленових труб ніяк не можна називати затребуваним інструментом. На відміну від, скажімо, електричної дрилі, паяльник буде довгий час лежати десь на полицях в коморі. Рішення полягає в тому, щоб взяти паяльник напрокат. На щастя, майже всі фірми і магазини які займаються продажем поліпропіленових труб, також пропонують прокат паяльників та іншого необхідного інструменту.

Відрізати поліпропіленові труби краще за допомогою особливих ножиць, які також можна взяти напрокат. В цьому випадку відріз буде ідеально рівний, під потрібним градусом. Якщо ж ножиць немає під рукою, можна застосовувати для різання і звичайну ножівку. В процесі будуть виникати задирки, які обов'язково зрізують ножем, щоб вони не заважали в подальшому.

Отже, коли паяльник розігріється, на насадки надягають трубу і фітінг. При цьому не можна деталі повертати і крутити. Їх одягають на насадки одним впевненим рухом і фіксують на деякий час, який зазначено виробником (залежить від товщини фитинга і труби). Після цього деталі швидко знімають з паяльника і впевнено вставляють один в одного. На цьому етапі також можна крутити і повертати деталі, їх впевнено вставляють один в одного і фіксують приблизно на тридцять секунд.

Через годину або півтора після закінчення робіт, в водопровідні труби можна пускати воду.

Похожие страницы: