​Як оцінити вартість ремонту? Квартирна діагностика

Як оцінити вартість ремонтаЕслі ви хочете заощадити на проведенні ремонтних робіт, то краще за все провести повну діагностику квартири, визначте, що саме вам потрібно, чому слід віддати перевагу, а чого не варто міняти зовсім.

Змоделюємо ситуацію: ви вже найняли команду будівельників і дали команду: «На старт», але не тут-то було. Виявляється, що, припустимо, при заміні статі потрібно не тільки зняти старі дошки, але і вибити стяжку під ними. В результаті ці роботи стануть в рази дорожче, ніж ви планували. Ви наймаєте іншу команду, та каже, мовляв, треба лише відрегулювати стяжки, встановити гвинти, що обійдеться набагато дорожче. Ви знайдете і іншу команду, яка скаже, що взагалі все в порядку - робимо все за кошторисом. У будь-якому випадку, якщо ви починаєте ремонтні роботи, але при цьому не провели діагностику квартири, то будьте готові розщедритися.

Щоб збити видаткову частину до мінімуму і уявити приблизну суму, потрібно оглянути весь будинок самостійно, не поспішайте починати ремонт, заздалегідь не підрахувавши, що вам потрібно конкретно.

Вы можете приобрести качественный рукав резиновый, напорный со склада по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Почніть з матеріалів. Всім відомо - «Скупий платить двічі», тому матеріали повинні мати високу якість, а інакше сенс проводити ремонт відсутня. Грамотніше в цій ситуації найняти архітектора-дизайнера: він і образ будинку сформулює, він і меблі підбере, він і матеріали якісні і недорогі знайде. Найнявши таку людину, ви точно зменшите розмір витрат, адже з ним буде простіше оцінити результат підсумкової суми.

Весь розрахунок побудований на «трьох китах»:

1. Ветхість будинку.

2. Витратні матеріали.

3. Оздоблювальні матеріали.

Почнемо з головного. Вартість здійснюваних ремонтних робіт в основному залежить від старості будинку, точніше про його віці. Наприклад, якщо ремонт здійснюється в старому, дерев'яному будинку, то повноцінний ремонт буде коштувати від 14000 до 16000 за квадратний метр. Якщо в будинках встановлені залізобетонні покриття, то вартість висококласного ремонту обійдеться нижче, десь в 10000-13000 рублів. У нових панельних, цегляних або ж монолітних споруда ціна буде ще нижче 9000 до 13000 рублів.

Другий фактор - витратні матеріали. З цим знайомі всі, адже витратні матеріали застосовні не тільки в будівництві. Це може бути що завгодно: клей, цвяхи, дроти, шурупи, крани, труби тощо. Вартість тут залежить не тільки від віку споруди, а й від виду обробки, так що цей фактор ділиться на більш дрібні рівні. У будинках з дерев'яним покриттям витратні матеріали приблизно коштують 4-5 тисяч рублів на 1 квадратний метр. Якщо покриття залізобетонні, то 3-4 тисячі рублів, а якщо ж панельні або цегляні будинки потребують ремонту, то використовують витратні матеріал по 1-2 тисячі рублів. Якщо ж проводиться ремонт офісних приміщень, то тут слід підвищити ціну, адже тут потрібно величезна кількість електромонтажних робіт.

І, нарешті, оздоблювальні матеріали. Оздоблювальні матеріали - це такі матеріали, які застосовують уже в кінці оздоблювальних робіт, це обробка стель, стін, сантехнічні прилади і так далі. Тут вже не залежить: старий чи будинок, молодий чи, який тип будинку і так далі. Тут загальну вартість визначає сам господар, виходячи зі своїх коштів.

Краще ставити імпортні матеріали, вартість яких така: двері - 16000 рублів за 1 шт. Ванна - 15000 рублів, унітаз - 10000 рублів, умивальник - 17000 рублів, керамічна плитка - 500 рублів за 1 квадратний метр, шпалери - 400 рублів рулон, вимикачі, розетки - 500 рублів штука, установка і монтаж кондиціонерів в Москві, наприклад, в середньому 15000 рублів. Однак ніхто вас не примушує так витрачатися, виходите зі своїх фінансових можливостей.

Після підрахунку все трьох пунктів, ви можете бути впевнені в правильності складеної кошторису, точність розрахунок може мати похибку, але зовсім невелику, зазвичай 10-20 відсотків від усієї суми. Якщо ж ви візьмете професіонала, то витрата скоротитися до мінімальних розмірів, хоча тут можна впорається і своїми силами.

Похожие страницы: