​Як обробити баню?

Як обробити банюДля того щоб зробити баню затишній, використовують певні оздоблювальні матеріали. Особливо приділяється увага властивостям матеріалів. Зараз в магазинах є багато оздоблювальних матеріалів, які допоможуть якісно обробити баню.

Для початку потрібно зробити підлоги в лазні.

Пол - дуже важлива зона в лазні, так як вся вода накопичується саме тут. При цьому ви постійно ходите босими ногами по підлозі. Це означає, що стать потрібно робити з максимально гігієнічних матеріалів, які перешкоджають накопиченню бруду, легко миються і сушаться.

Яке підлогове покриття краще?

Багато хто вважає, що для підлогового покриття в лазні підійде кахельна плитка. Вона влагоустойчивая, добре відмивається від бруду. Але, на жаль, плитку на підлогу краще не стелити, так як поверхня її дуже слизька, особливо коли вона мокра. У лазні людина повинна розслаблятися, а не думати про те, як би не впасти. У доповненні до всього, не дуже приємно наступати босими розігрітими ногами на холодну плитку.

Сроный обнал карт 2017 на самых выгодных условиях на сегодшняшний день.

Для обробки підлоги в лазні найкраще підійде дерево. Деревину для обробки підлоги потрібно підбирати в залежності від того, в якому приміщенні ви робите підлогу.

Наприклад, для передбанника підійдуть дошки з хвойних дерев. У передбаннику низький рівень вологості, а значить, дошки можна покрити лаком.

А для парилки підійдуть дошки з листяних дерев. У такому приміщенні підлогу краще зробити подвійним. Першим шаром повинна бути піщана подушка. Слідом кладемо настил з дощок. Дошки повинні лежати на цеглинах. Щоб волога добре проходила потрібно залишити зазор між торцями дощок. Обов'язково, перед використанням, обробіть підлогу антисептиками.

Для парної потрібно зробити інший підлогу, не такий як в парильні або передбаннику. Спочатку потрібно зробити зливний отвір в кутку. Далі підлогу бетонують з ухилом в бік отвору для зливу. Зверху кладемо дерев'яну решітку. Вона робиться з брусів, на які набиті дошки. Такі грати дуже практична в застосуванні. Її можна легко винести на вулицю сушитися.

Чим обробляти стіни в лазні?

Для оздоблення стін в лазні потрібно використовувати застругані дошки. Також при обробці використовується вагонка для лазні ціна на яку цілком адекватна. Ви можете самостійно обробити дошки, так як це дешевше. На цій піде багато часу. Найкраще використовувати гладку і чисту вагонку. Для стін в передбаннику підійдуть дошки з хвої. У парильні - дошки з осики або липи. У такий деревини низька теплопровідність, висока стійкість до вологи.

При виборі вагонки зверніть увагу на вологість дерева. Якщо вологість низька, то термін експлуатації буде високим. Вагонку не допускається обробляти антисептиками, так як це сприяє виділенню шкідливих речовин.

Оздоблення стелі

Оздоблення стелі робиться приблизно так само, як і обробка стін. Але тут є деякі нюанси. Під стелею завжди найгарячіша температура. Тому у деревини, якої ви будете обробляти стеля, має бути мінімальний вміст смоли. Інакше смола почне капати зі стелі.

Оздоблення печі

Піч в лазні, напевно, найголовніший компонент і позбавити його обробки не можна. Якщо піч не обробити, то виглядати вона буде дуже некрасиво, можна сказати грубо.

3 способи обробити піч:

1. Оздоблення порцеляновими кахлями

2. Кладка в металевих футлярах

3. Звичайне оштукатурювання

Слідуючи вищевикладеним радам, можна зробити дуже гарну обробку своєї лазні, яка прослужить вам дуже тривалий час.

Похожие страницы: