Як облаштувати квартиру-студію

Зараз все популярнішими стають квартири-студії, це прекрасний бюджетний варіант квартири, який, до того ж, і виглядає дуже стильно. Причому студії беруть не тільки ті люди, які просто обмежені своїми фінансовими можливостями, а й просто самотні хлопці і дівчата, яким немає необхідності мати велику площу квартири.

Купить диван для своей квартиры Вы можете диванофф мебель по самой доступной цене.

Однак, через те, що простір в квартирі-студії обмежена, облаштувати її досить складно, адже необхідно вмістити на невеликому просторі все те, що знадобиться для життя, зробити так, щоб квартира при цьому залишалася комфортною і зручною, ну і, звичайно , бажано красивою. Як же цього всього досягти?

При мебеліровке і облаштуванні інтер'єру такої квартири потрібно враховувати, для кого вона буде призначена. Наприклад, якщо це буде студія для холостяка, то цілком можна зробити так, щоб одна кімната виконувала як функції спальні, так і функції вітальні і навіть можливо робочого кабінету, за умови якщо він необхідний. Причому для того, щоб заощадити достатню кількість місця, цілком можна відмовитися від стандартної великому ліжку, і віддати перевагу розкладному дивані або стильною тахті. Чоловікам в принципі немає необхідності мати в квартирі двоспальне ліжко, невеликого спального місця буде більше, ніж достатньо, тим більше, що неодруженим зазвичай ведуть досить активний спосіб життя і далеко не завжди ночують вдома. Також відмінно впишеться в інтер'єр диван трансформер, який може з простого дивана перетворитися в ліжко, а якщо в ньому немає необхідності, то взагалі може бути складний в шафу, щоб звільнити площу.

При використанні дивана можна буде поєднати на одній площі і спальну зону, і зону комфортного відпочинку для гостей. Якщо ж необхідно розмістити в студії кабінет, то його краще відділити за допомогою стелажа або ширми. У квартиру-студію ідеально впишеться відкидне ліжко, яка при необхідності буде ховатися в стіні і не буде займати таке цінне вільне місце в квартирі.

Студія для дівчини має свої особливості, наприклад, молодій жінці навряд чи буде потрібен кабінет, але між тим кожна жінка захоче мати вбиральні для своїх речей. Правда чомусь вважається, що гардеробні розміщують тільки у великих квартирах, де під неї відводиться окрема кімната, але це зовсім не так, навіть в студії можна розмістити таку зручну кімнату. Досить всього лише трьох квадратних метрів, зате при наявності вбиральні можна буде відмовитися від громіздких шаф і полиць, так як в них не буде ніякої необхідності.


Кухню від спальні можна відокремити за допомогою столу-трансформера, який при необхідності з легкістю можна буде "ховати". Також функцію роздільник може виконувати диван. Ще можна зонувати простір за допомогою освітлення.

Найскладніше облаштувати студію для молодої сім'ї з декількох чоловік, адже тоді на обмеженій кількості квадратних метрів необхідно створити простір, в якому зможуть ужитися кілька членів сім'ї і при цьому їм має бути комфортно.

Поки в квартирі живуть тільки двоє людей, можна скористатися одним з перерахованих вище варіантів, потрібно просто, щоб чоловік і дружина визначилися, в якому інтер'єрі їм буде максимально комфортно. Але от коли в родині з'явиться дитина, тоді вже стає тісно. Поки малюк маленький, необхідно всього лише виділити місце для його ліжечка, але в міру його зростання, місця буде необхідно все більше. Для поділу простору варто використовувати переносні перегородки, які маленьку студію зможуть з легкістю перетворити в невелику двокімнатну квартиру.

Похожие страницы: