​Як облаштувати дитячу?

Як облаштувати дитячу

Оформляючи кімнату для своєї дитини, потрібно врахувати безліч нюансів.

У дитячій повинне бути все необхідне, але при цьому не можна занадто захаращувати кімнату меблями та іншими предметами.

Качественный набор шампуров подарочный украина, купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Справа в тому, що дитина швидко розвивається, йому потрібно багато місця для рухливих ігор, тому кімната повинна бути досить просторою. Саме тому багато набувають трансформується меблі - висувний стіл, ліжко-шафа та інші подібні багатофункціональні предмети меблів. Подбайте про те, щоб забезпечити безпеку: меблі з гострими кутами краще не купувати.

З точки зору екології в якості настінного покриття найкраще вибрати водоемульсійну фарбу для стін або паперові шпалери. Є ще варіант, який однозначно сподобається вашому малюкові - це фотошпалери. Ви можете роздрукувати будь-яку картинку, фотографію або зображення, яке подобається вашій дитині і обіграти його в інтер'єрі.

У дитячі кімнати годі й шукати підлогового покриття краще дубового статі. Особливо гарний у цьому плані дуб - він стійкий до вологи і досить твердий. Багато хто віддає перевагу пробкові підлоги - це теж хороший вибір, тому що по них ходити можна майже беззвучно, і ви можете не боятися розбудити дитину необережним рухом або кроком. До того ж пробка - це протиалергенні покриття, яке не притягає пил.

Колірна гамма підбирається в залежності від статі і віку. Для самих ранніх років краще вибрати пастельні тони - за бажанням з яскравими акцентами. Після трьох років можна використовувати яскраві фарби і різні привертають увагу малюнки.

Різнобарвна меблі часто зустрічається в магазинах. Яскрава, строката - далеко не всім вона до смаку. Краще підібрати такий гарнітур, який би не дуже переливався всіма можливими кольорами, але при цьому виглядав стильно і акуратно. Почуття прекрасного краще починати розвивати у дитини з самого малого віку. Більш складний варіант, коли у вас двоє дітей, що живуть в одній кімнаті. Навіть до питання про ліжках - однакові купувати не хочеться, тому що вони будуть виглядати як в піонерському таборі, а різні Ніяк не впишуться в інтер'єр. Найкраще купити однакові ліжка і пофарбувати їх в яскраві кольори. Врахуйте при цьому, що занадто багато квітів не повинно бути в дитячій - так що постарайтеся підібрати кольори ліжок під решту меблів або кольорові акценти.

А найголовніше - щоб у тому інтер'єрі, який ви придумали для свого малюка, вам самому хотілося перебувати. Це запорука того, що в своїй кімнаті дитина буде відчувати себе спокійно і затишно.

Похожие страницы: