Які документи потрібні для автокредиту при купівлі автомобіля?

В даний час купувати автомобіль в кредит досить практично і зручно. Не потрібно сидіти в очікуванні роками, збираючи гроші на покупку транспорту. При взятті кредиту необхідно ретельно прораховувати всі можливі ризики, і виходячи з цього вже потім вибирати найбільш оптимальний варіант.

Взяти гроші онлайн ві зможете у money veo швидко і надійно.

Перед покупкою автомобіля, потрібно вибрати банк. Якщо ви будете брати автокредит безпосередньо в автосалоні, то у більшості з них уже є кілька представників банків, які можуть оформити кредит на місці. Для того, щоб розрахувати приблизну вартість автокредиту з усіма переплатами і відсотками, необхідно звернутися до менеджера одного з банків. У розрахунку повинна вказуватися певна сума регулярних платежів і відсоток від суми за ведення рахунку. Обов'язково поцікавтеся вартістю відкриття рахунку та підсумковою сумою переплати. У графі буде врахована сума, що підлягає щомісячній виплаті з процентами, а також сума наданого кредиту. Щоб вибрати найбільш оптимальний варіант, потрібно звернутися в кілька банків для розрахунку кредиту.

Більшість банків працюють з вигодою для себе. Безвідсоткові кредити, які вони видають, обов'язково повинні йти зі страховкою в певній компанії. Це означає, що відсотки по кредиту будуть вкладатися в суму страхування і можуть доходити до 10% від загальної вартості машини. Якщо автомобіль купується в кредит, то банки, які працюють з дилерами, можуть зробити Вам різного роду знижки та акції. Такі пропозиції дуже вигідні, якщо ви плануєте виплатити кредит за мінімальну кількість часу.

Необхідні документи при купівлі авто в кредит

Банки, які не вимагають повного пакета документів, кредитна ставка вище. Як правило, це банки, які не потребують початкового внеску.

Для отримання автокредиту, знадобиться довідка про доходи за останні 3-6 місяців з місця постійної роботи (проте зараз стає все більше банків, які не вимагають цю довідку). Подружжя можуть надати відразу дві довідки, якщо раптом зарплати одного не вистачає на погашення. Також необхідні: паспор, його ксерокопія і свідоцтво про шлюб. Надати або відмовити у видачі кредиту банк вирішує по заповненій анкеті позичальника. У разі схвалення банком, відразу укладається договір. Далі, якщо необхідно, вами вноситься початковий внесок на рахунок автосалону, а банк, в свою чергу, вносить суму, якої бракує.

Похожие страницы: