Волоські горіхи

Вплив на організм

Волоські горіхи вже давно відомі як відмінне зміцнювальний засіб для судин головного мозку, тому є необхідним продуктом для всіх, хто займається розумовою працею.

Крім розумової, вони покращують і фізичну активність організму, так як наповнюють його енергією. Недарма горіхи дуже люблять спортсмени. Для роботи серцевого м'яза корисна горіхово-ізюмні суміш.

Я продам грецкий орех по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.

Користь зі смаком!

Доставить вам йод в організм без перешкод,

Ситний і смачний волоський горіх.

І калій і натрій і фосфор і магній

І навіть в батончик піде шоколадний!

Енергію на день подарує білок

Орехі- до здоров'я корисний крок!

Корисні властивості волоських горіхів

У волоських горіхах багато йоду, вони відмінна профілактика захворювань щитовидної залози. Лікувальні властивості і наявність заліза, кобальту в цих плодах використовуються при боротьбі з анемією.

Для боротьби з атеросклерозом використовується такий рецепт на основі волоських горіхів. 10 ядер необхідно змішати з двома часточками (розтертими) часнику, потім додати 1 столову ложку якісного соняшникової олії. Приготована суміш використовується для бутербродів, які виходять не тільки корисні, але і смачні.

Вміст корисних речовин

Горіхи даного сорту багаті вітамінами А, Е, Р і С, необхідними вітамінами групи В. Енергію і здоров'я дарує велику кількість мінеральних речовин, наприклад, калій, натрій. Корисність підсилюють фосфор, залізо, магній, а також кальцій, йод. Білок, що міститься в горіхах, може замінити тваринний. Жири, що входять до складу цілющого продукту, в основному ненасичені, майже без холестерину.

Щоб всі корисні для організму речовини, що містяться в горіхах, добре засвоювалися, потрібно їх пережовувати дуже ретельно. Не можна ці смачні плоди багато вживати за день тим, хто дотримується дієти, так як горіхи дуже калорійні.

Похожие страницы: