Внутрішнє оздоблення заміського будинку. Які матеріали вибрати

Як обробити зсередини заміський будинок, залежить від матеріалу будівлі, місця розташування, призначення приміщення, фінансових можливостей і смаків власника. Розглянемо основні варіанти внутрішньої обробки будинку.

На сайте marsus.ua вы можете купить смеситель отличного качества.

Оздоблення специфічних приміщень

Для місць високої вологості: санвузлів, ванних кімнат, убиралень, душових, саун, бань і кухонь підходять тільки вологостійкі, що миються матеріали.

Для коридорів і прихожих варто підбирати стійку до механічних пошкоджень, немаркий і миються обробку.

Для житлових приміщень будинку вибір матеріалів для внутрішньої обробки не обмежений особливими вимогами.

Особливості обробки котеджів з різних матеріалів

Внутрішнє оздоблення дерев'яного будинку може бути будь-хто. Але дуже часто стіни, стелі й підлоги оформляють вагонкою, блок-хаусом, а колод тільки лакують або фарбують. У будь-якому випадку всі поверхні попередньо конопатят, утеплюють і обробляють антисептиками.

Цегляні будинки обробляють абсолютно будь-якими матеріалами. Для котеджів з пінно-або газоблоків, а також монолітного з / б потрібні обробки, стійкі до вологи і температурних перепадів.

Матеріали для оздоблення стін

Дерево . Часто для додання приміщенню певного стилю або створення затишку внутрішнє оздоблення стін будинку виконується спеціальними панелями -імітаціей бруса. Деревина - недорогий, при цьому комфортний і приємний матеріал, тому їх використовують також для стель і підлог будівель з будь-яких матеріалів.

ГКЛ . Як і раніше популярна внутрішнє оздоблення будинку гіпсокартоном. Вона дозволяє швидко вирівняти поверхні стін і стель, а потім вимагає фінішної обробки, наприклад, фарбування. Існує широкий асортимент екологічних фарб на водній основі різних кольорів.

Плитка . Кахель - відмінна обробка не тільки для стін, але і підлоги. Його використовують для вологих приміщень.

Шпалери . Сьогодні шпалерами називають такі різні матеріали, що можна підібрати для будь-якого приміщення. Якщо звичайні паперові шпалери не годяться для неопалюваних будинків, то бамбукові підійдуть.

Декоративна штукатурка дозволяє імітувати камінь, дерево, тканину та інші матеріали. Вона може бути гладкою і текстури, багатобарвним та монохромного. Це елітний декор для стін.

Матеріали для обробки стелі

Крім гіпсокартону, дерева, фарбування і шпалер, стелю можна оформити і іншими оздобленням.

ПВХ-панелі . Пластик зовсім дешевий, вирівнює поверхню стелі, буває різних кольорів і з малюнками, підходить для вологих і технічних опалювальних приміщень.

Натяжна стеля . Тканинний для холодних заміських будинків, вініловий для вологих приміщень, з ризиком протікання даху і у всіх інших випадках - будь-які натяжні стелі всіляких фактур і забарвлень.

Матеріали для обробки підлоги

внутрішнє оздоблення котеджів під ключКрім перерахованих матеріалів, підлоги заміських будинків, котеджів і дач настилають ламінатом або лінолеумом. До елітних оздобленням відноситься паркет, наливні підлоги, а для спалень комфортне рішення - довговорсове ковролін.

Похожие страницы: