Використання троянд в дизайні садової ділянки

Садівники, мабуть, всього світу дуже люблять троянди. Майже зі стовідсотковою впевненістю можна сказати, що, вперше замислившись про необхідність використання троянд на власному садовій ділянці, ви напевно подумали, що розмістіть їх на самому видному місці, адже розарій - це красиво, дуже красиво! Троянди - квіти елегантні, вишукані і гідні того, щоб стати головною прикрасою саду.

Заказать ландшафтное проектирование в Киеве вы смоете на сайте http://uhod.com.ua/landshaftnoe-proektirovanie.html, профессионалы учтут все ваши требования и пожелания.

Троянди - унікальні квіти. Вони можуть бути «королевами» саду, а можуть бути просто універсальними рослинами. Існує величезна кількість видів, розмірів, сортів, кольорів і текстур цих рослин - ними можна заповнити будь-яку нішу в ландшафтному дизайні. І скрізь вони будуть виглядати красиво і доречно.

Незважаючи на всесвітню любов, троянди все ж не так ідеальні, як здається - йдеться про догляд за ними, оскільки троянди задоволені вимогливі в догляді і з поганими зверненням вони просто не виживуть. Троянди треба обрізати, видаляти відцвілі квітконоси, обприскувати, удобрювати і т.п. Не забувайте, що троянди є швидкозростаючим багаторічною рослиною, тому схильні до атак різних шкідників, з якими необхідно боротися.

Як видно, троянди вимагають підвищеної уваги, часу, зусиль і коштів, догляд за ними досить трудомісткий, але результат того вартий! Ніжні, красиві, пахучі - чи Він не будемо за ними доглядати? Будемо! Отже, ви зважилися розбити в своєму саду розарій, тепер подумайте, де саме це краще зробити. Враховуйте особливості вашого саду, місцеві ландшафтні та кліматичні умови, ландшафтний дизайн ділянки . Так, південні сорти троянд не люблять холод, вітер і тінь.

Якщо ви припускаєте, що у вас буде мало часу на догляд за трояндами, то, підбираючи рослини, вибирайте такі сорти троянд, які стійкі до шкідників і хвороб, тим самим ви знизите ризик використання пестицидів, що роблять негативний вплив на інші рослини.

Вибирати поодинокі посадки або групові - це вже справа смаку. Троянди гарні в будь-яких поєднаннях і будь-яких кількостях. На тлі стіни, акуратно пострижений газону, на відкритій галявині, в змішаних з хвойними композиціях, по краях садових доріжок - скрізь можна побачити приклади використання троянд. Вони можуть стати живоплотом або прикрасити цілі дизайнерські композиції.

Троянди уздовж садової доріжкиВирощуючи троянди, пам'ятайте, що вони люблять сонце - чим його більше, тим краще і довше вони цвітуть, більш стійкі до хвороб, які не припиняються в зростанні і розвитку. Не варто забувати, що трояндам потрібне повітря, точніше, правильна циркуляція повітря. Чим вільніше почуватимуться троянди, тим менше вони будуть схильні до захворювань і навалі комах.

У ландшафтному дизайні садової ділянки троянди можуть використовуватися як акцентні рослини, як основні рослини, виступати в якості звукового бар'єру, живої стіни , бути фоновими, бордюрними або контейнерними рослинами. Як видно, діапазон застосування цих квітів дуже широкий.

Акцентні троянди повинні мати будь-якої характерною рисою: мати видатну форму, текстуру, колір або комбінацію цих якостей. Вони, як правило, використовуються для залучення уваги до якоїсь конкретної області простору саду. Якщо троянда виступає в якості основного рослини, то навколо неї збирається композиція з інших рослин, вона задає тон всьому ландшафту. Великі троянди можуть стати фоном для більш дрібних чагарників і квітів - і, навпаки, множинне висаджені карликові троянди можуть стати фоном для більших одиночних рослин на клумбі. Вибираючи троянди, зверніть увагу на різноманіття видів і сортів даної рослини.

Похожие страницы: