Види плінтусів

Маленьким, але незамінним елементом ремонтних робіт є плінтус. Він додасть приміщенню елегантний вигляд, а також приховає труби або кабель ...

плінтус

До заміни старого плінтуса вдаються, коли укладається нове покриття для підлоги. Бажано так підібрати і те, і інше, щоб обидві деталі інтер'єру підходили один до одного за забарвленням і стилю.

Эффективная борьба с Гепатитом С вместе с препаратом Harvoni, который Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Роботи по кріпленню плінтуса проходять легко. Найчастіше для кріплення плінтусів з цільної деревини необхідні саморізи або цвяхи. Але є деякі види плінтуса, які можна приклеїти. Найпоширенішими вважаються плінтуса з цільної деревини. Часто кріпляться плінтуси з профільованою верхньою частиною. Вони називаються європейськими.

Такий плінтус виготовляється, як з цільної деревини, так з МДФ. Використовувати останній варіант навіть зручніше, тому виробник вже подбав про грунтовці і обробці лаком матеріалу. Коли ж вибирається широкий плінтус, то за ним можна приховати будь-які труби, навіть опалення.

Випускається також плінтус із пластику, який можна надіти на кріпильні кліпси. Цей вид називається затискним. Зазвичай він використовується для маскування електрокабелів. Благо його ширини вистачає, що приховати не один електрокабель, а цілих два.

Існує також комбінований варіант, в якому поєднується базовий елемент і вставляється. Останній може бути зроблений як з дерева, так і з килимового покриття. Перевага цього виду плінтуса - різноманітність колірної гами. Ще під вставляються елементом легко заховати кабелі. Випускається «килимовий плінтус», який дозволяє килиму заповзти на стіну. Його прикріплюють за допомогою самоклеючої стрічки.

Широке застосування на даний момент набули вироби з пластика з кутовими та торцевими елементами. Такий плінтус зручно монтувати, а місця стиків виходять акуратними.

Для тих, хто хоче облагородити старий плінтус, придумали «ремонтний» жолобник. Його прикріплюють на пошарпаний плінтус за допомогою двосторонньої самоклеїться стрічки. Таким чином, старої обробці доведеться благородний вид. Винайшли і м'який плінтус, який можна різати ножем. Його легко впізнати серед побратимів, так як він продається в рулонах.

Основою паркетної плінтуса є дерево, яке оброблено натуральним шпоном, корковим покриттям. Під ним запросто пройде тонкий кабель. Інший вид, який також розрізається ножем, виготовляється твердого пеноматериала. Для його кріплення знадобиться монтажний клей.

При укладанні нового покриття слід поцікавитися і новинками плінтусів. Тоді підлогу в новій квартирі вийти абсолютно унікальним, а інтер'єр лише виграє.

Похожие страницы: