​Вибираємо сучасну гірку, рекомендації

Вибираємо сучасну гірку, рекомендацііГостіная - не просто найголовніша, але і сама багатофункціональна кімната в будинку. Це місце прийому гостей і збору всієї сім'ї, тому вимоги до оформлення цієї кімнати абсолютно особливі.

Зручна, красива і практична м'які меблі сприяє відпочинку, а основне призначення корпусних меблів - компактне зберігання самих різних речей. До того ж, правильно підібрані предмети меблів від Купи-гостіную.рф - це прикраса вітальні.

Особливості сучасних гірок

Багато хто не бачать різниці між гіркою і традиційної меблевою стінкою. Це абсолютно неправильно. Основний принцип в розстановці модулів «гірки» - це їх різна висота (напевно, звідси і назва), поєднання відкритих і закритих полиць. В результаті виходить дуже цікава конструкція. У гірці часто бувають передбачені зручні ніші для аудіо-та телевізійної апаратури. Купити вітальню в Саратові ви зможете в залежності від її призначення. Ви зможете придбати місткі модулі для зберігання одягу, посуду чи постільної білизни. Якщо ж для зберігання одягу ви використовуєте шафи-купе, - гірка може виглядати більш витончено і декоративно.

Готовий варіант або меблі на замовлення?

Вы можете приобрести качественный бойлер электрический Electrolux по самой выгодной стоимости на сегоднячшний день.

Ви можете придбати вітальню в готовому варіанті або під замовлення. Купуючи готову гірку, ви зможете вибрати саме ті модулі, які допоможуть вам «сконструювати» унікальний інтер'єр. Особливої різноманітності дизайнів в цьому випадку чекати не доводиться, але з функцією компактного зберігання речей меблі справляється «на ура». Гірка, виконана за індивідуальним замовленням, обійдеться дорожче, зате замовник зможе відчути себе справжнім дизайнером. Крім того, це хороший варіант для нестандартних і малогабаритних кімнат.

матеріали

Варіантів тут безліч. Для виготовлення гірок використовуються: натуральне дерево, МДФ, ДСП (для обробки використовується шпон або покриття у вигляді плівки), метал, різні види пластику. В окремих випадках застосовується декорування фасадної частини за допомогою текстилю, штучної шкіри, деревини благородних порід, каменю (натурального або штучного). Звичайно, вартість виробу при цьому істотно зростає.

Для вітальні, витриманою в класичному стилі, найкраще вибрати модулі, виконані з натурального дерева. Обов'язкові атрибути - шафа-вітрина для посуду, секретер, комод, шафа для книг. Для невеликих віталень більш доречна меблі світлого кольору. Темна гірка добре буде виглядати в просторій кімнаті.

Похожие страницы: