Вибираємо стиль люстри и graffiti-svet.com.ua

Вкрай важливо, щоб люстра ідеально вписалася в інтер'єр і стиль, щоб вона доповнювала його. Тому варто звернути увагу на колір люстри, матеріал, з якого вона виконана, а також на конструкцію.

Широкий выбор люст на сайте http://graffiti-svet.com.ua/catalog/lyustry, здесь вы сможете подобрать люстру на свой вкус и цвет.

Класичні. Мабуть, саме такий світильник ми представляємо, коли говоримо про люстрі. Найчастіше такі світильники виглядають ошатно, навіть розкішно. Вони дуже вишукані і здатні створити святкову атмосферу в приміщенні. Їх вішають у вітальнях, в просторих кімнатах, в залі, ідеальні приміщення для таких люстр - з високими стелями. Деталі люстри можуть бути виготовлені зі скла, металу, кришталю, а плафони нагадують квіти, краплі або інші витончені елементи.

Сучасний стиль. Це люстри в стилі модерн, найчастіше виконані з матового скла і металу. Їх можна використовувати в мінімалістичному і класичному інтер'єрі - на кухні, у вітальні, спальні, дитячої та в додаткових приміщеннях, наприклад, вбиральні.

Етнічний стиль. Рустикального стилю підходять будь-які світильники з натуральних матеріалів. Стиль кантрі також вітає використання дерев'яних люстр, а азіатський (японський, китайський) - паперових. У більш спокійному скандинавському або прованському стилі можна використовувати текстильні люстри.

Хай-тек . Цей стиль передбачає урбаністичний мінімалізм і чіткість ліній, тому для нього підійдуть металеві люстри і вбудовані світильники і споти.

Источник статьи:

Похожие страницы: