Вибираємо покриття для підлоги для свого будинку и Купить ламинат в Одессе

З кожним роком ламінат набуває все більшої популярності серед споживачів. Це прекрасне підлогове покриття зовні не відрізняються від дорогої паркетної дошки. За рахунок майстерної імітації малюнка дорогих порід дерева і своєї «дерев'яної» текстури ламінат виглядає дуже екологічно і натурально. А завдяки багатющої вибору різних колірних відтінків, починаючи від практично білого і закінчуючи майже чорним, покриття для підлоги з ламінату можна легко підібрати до будь-якого інтер'єру.

Широкий выбор напольного покрытия Вы можете посмотреть на сайте http://interiorhall.od.ua/catalog/napolnye-pokrytiya, а так же заказать и купить ламинат в Одессе по приятной цене.

Незважаючи на свій натуральний вигляд, це повністю штучний матеріал. Він складається з декількох шарів, склеєних між собою під високим тиском:

Верхній захисний шар з прозорої плівки може бути гладким або мати поверхню, що імітує текстуру дерева. Він захищає підлогове покриття від впливу зовнішніх факторів: стирання, УФ-променів, води, високих температур і впливу засобів побутової хімії.
Під захисною плівкою знаходиться декоративний шар, що імітує колір і малюнок різних порід дерева. Деякі види ламінату копіюють НЕ деревину, а паркет і плитку для підлоги.
Нижче розташовується несуча основа ламінованої дошки - панель з дуже щільною деревно-волокнистої плити з замками для монтажу.
Самий нижній шар являє собою підкладку, що захищає покриття від вологи і надає йому додаткову стійкість.

Якісний ламінат абсолютно нешкідливий для здоров'я: він має клас емісії (виділення) формальдегіду Е1 (як у натурального дерева) або навіть Е0 (взагалі не виділяє формальдегід). Ми радимо обов'язково перевірити клас емісії на упаковці. Якщо зазначений клас емісії Е2 або Е3, то такий ламінат використовувати вдома не можна.


Підлогове покриття з ламінату відносно недороге і чудово прикрашає будь-який інтер'єр. За ним легко доглядати із застосуванням спеціальних засобів побутової хімії; при правильному використанні цей матеріал дуже надійний і довговічний.

Класи зносостійкості
Ламінат ділиться на кілька класів зносостійкості: чим вищий клас, тим вище якість підлогового покриття і довше термін служби. Вартість ламінату теж безпосередньо залежить від його класу. Ламінат найнижчого класу (21, 22, 23) вже не випускається. Фахівці радять вибирати ламінат як мінімум 32 класу, який гарантовано прослужить 10-15 років при укладанні в житловому приміщенні. Ще краще покриття більш дорогого - 33-го - класу, яке в житловому приміщенні прослужить 15-25 років (деякі виробники дають на нього навіть довічну гарантію).

На ринку існує також ламінат 34 класу. Правда, його поки немає в офіційній класифікації Європейської асоціації виробників ламінату, але виробники таких покриттів підкреслюють, що їх якість перевершує показники зносостійкості навіть найвищого 33 класу.

Ще один новий - 43-й - клас ламінату проводиться з поліуретану і полівінілхлориду (іноді з додаванням кварцу) і не має в своєму складі ніяких компонентів дерева. Такий ламінат називається вініловим і абсолютно не боїться води. Виробники заявляють, що це покриття абсолютно безпечно, однак деякі експерти не рекомендують використовувати його в житлових приміщеннях, поки для нього не будуть розроблені відповідні стандарти якості.

Источник статьи: http://interiorhall.od.ua

Похожие страницы: