Вибираємо муфти для рукавів високого тиску

Швидкороз'ємні з'єднання для рукавiв високого тиску дозволяють істотно полегшувати монтаж систем, і роблять можливим миттєве приєднання пневматичних і гідравлічних трубок, шлангів, рукавів, сталевих труб в систему обладнання, або пристроїв або між собою. Таке з'єднання відрізняється простотою, надійністю і високою стійкістю до вібрації. Крім того, швидко оперативно досягається якісна герметичність з'єднання. Як правило швидко-з'єднань використовуються в наступних випадках:

Транспортування стисненого повітря, масла;
Транспортування чистої та забрудненої води, асенізаторських відходів;
Транспортування хімічних розчинів різного призначення;
Транспортування рідкого цементного розчину, а також інших будівельних сумішей;
Транспортування масел харчового і технічного призначення;
Транспортування складових для лакофарбової промисловості;
Транспортування продуктів переробки нафти, палива і мастильних речовин;
Арматура для прийому палива на АЗС і паливних сховищ;
Транспортування компонентів для харчової промисловості;
Транспортування продуктів сельхозпереработки;
Суднобудуванні.

Купить быстроразъемные соединения для шлангов Вы можете на сайте techtronic.com.ua по выгодной цене.

Як видно з цього переліку, швидкороз'ємні з'єднання для рукавів високого тиску найчастіше необхідні в тих випадках, коли потрібно забезпечити транспортування рідких або сипучих елементів з транспортних ємностей в виробничі резервуари або сховища.


Найчастіше оперативне з'єднання шлангів і рукавів різного діаметру забезпечується за рахунок пристроїв, званих Камлок. Камлок - це система універсальних самоблокирующихся швидкороз'ємних з'єднань кулачкового типу, що дозволяє миттєво з'єднати кілька шлангів, між собою, приєднати шланг до різних пристроїв і резервуарів за рахунок повороту двох ручок, розташованих з боків цього пристрою, заглушити кінці шлангів і адаптерів спеціальними грязе-пилозахисними ковпачками. У момент такого повороту з'єднання шлангів або рукавів не тільки фіксується, але і відбувається його ущільнення за рахунок спеціальної прокладки, тому при їх використанні виключені втрати і витоку, якою оснащені всі Камлок. Пристрій куркулів муфти забезпечує стійке до вібрації з'єднання з адаптером без використання додаткового фіксуючого шплінта.

Похожие страницы: