Вибираємо квартиру в новобудові: на що потрібно звернути увагу?

Попит на первинне житло продовжує набирати обертів. Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, житлове будівництво не знизило свої обсяги. Бажання придбати квартиру в новобудові цілком зрозуміло і можна пояснити: сучасні будинки вражають своєю архітектурою, просторими кімнатами і кухнями, продуманими плануваннями, сучасними ліфтами і системами безпеки.

Самые лучшие квартиры предлагает своим клиентам строительная фирма Киев, мы учтем все ваши пожелания.

Нове житло позбавлене так званої негативної енергетики, яка так лякає покупців квартир на вторинному ринку. Можна довго перераховувати очевидні переваги новобудов, однак існує чимало рифів і підводних каменів, на які може наштовхнутися недосвідчений покупець новобудови. Як правильно вибрати квартиру в новобудові?

Недоліки квартир в новобудовах
Купуючи житло в новобудові, слід розуміти, що про комфорт доведеться надовго забути, оскільки квартира «після будівельників» - це всього лише бетонні стіни і перекриття, та хіба що металопластикові вікна. Вселитися новоселам доведеться не тільки очистити жадані квадратні метри від будівельного сміття, а й підготувати їх до нормального проживання.

Досить часто після будівельників новоспечені мешканці виявляють щілини, дірки в стінах і віконних отворах, які належить замуровувати власними зусиллями.

Зважаючи на повну відсутність комунікацій і сантехніки, на плечі мешканців лягає і ця проблема: має бути монтаж і установка сантехніки, електропроводки, розеток і вимикачів, газової або електроплити. Крім того, доведеться з нуля проводити оздоблювальні роботи, установку міжкімнатних дверей.

Такі реалії первинного ринку житла. Комфортне проживання в елітних новобудовах на перших порах вимагає величезних зусиль і капіталовкладень.

Ще одним неприємним сюрпризом може стати поява на стелі і стінах тріщин через кілька років після вселення. Цей факт дуже неприємний, так як зводить нанівець дорогий ремонт, але прогнозований. Справа в тому, що всі нові будинки дають усадку.

Процес цей тривалий, і може пройти кілька років, перш ніж мешканці помітять зрушення статичних конструкцій. Крім того, інтенсивність усадки залежить від виду грунту і глибини залягання грунтових вод. Важливо й якість будівельних матеріалів - панельних плит і залізобетонних конструкцій.

У деяких випадках забудовники здають будинки «під ключ», включаючи вартість оздоблювальних робіт в загальну ціну.

Керуючись вищеописаними фактами, багато покупців прагнуть вибрати квартиру в тих новобудовах, які вже подолали 5-річний рубіж експлуатації. Цим вони позбавляють себе від тягаря тривалого і дорогого ремонту.


Вибір новобудови
Плануючи покупку житла, що будується, необхідно визначитися з типом споруди. На сьогоднішньому ринку первинної нерухомості спостерігається монолітне, панельне і цегляно-монолітне будівництво. У чому ж їх відмінності?

Панельне будівництво добре відомо громадянам пострадянського простору. Цей метод дозволяє зводити будівлі вдвічі швидше, ніж, скажімо, зведення монолітних будівель.

Монолітне (цегляно-монолітне) будівництво - відносно новий вид, незважаючи на простоту техніки. Це цільні будівлі без швів, з високими стелями, просторою плануванням. Такі будинки будуються за індивідуальними проектами, і не носять масового характеру.

Як вибрати поверх і розташування квартири в новобудові?
Вибираючи поверх, слід керуватися своїми можливостями і запитами. Літній людині важко буде підніматися на верхні поверхи в разі проблем з ліфтом. При цьому слід врахувати, що більшість новобудов перший і другий поверхи віддають під комерційні проекти.

Верхні поверхи ідеально підходять тим, хто не терпить шум, що мчить згори, проте відсутність технічного поверху повинно насторожити - в жарку пору в квартирі буде душно, в дощ є ризик патьоків.

Вибір розташування квартири на поверсі залежить від того, яку панораму хотілося б бачити мешканцям. Але головним застереженням можна вважати примикання приміщень до шахти ліфта.

Похожие страницы: