Вибір і покупка кухні економ-класу: особливості та рекомендації

Красива, недорога і якісна меблі - мрія кожного, хто планує швидке оновлення обстановки свого будинку. Але як же розумно об'єднати прагнення до економії і бажання отримати надійну, здатну служити довгі роки меблі? Насправді недорогий, але хороший кухонний гарнітур і куточок зі столом і стільцями знайти не так вже й складно, достатньо вивчити і намагатися слідувати досить простим рекомендаціям.

Знакомства в Полтаве помогут найти свою любовь.

Віддаємо перевагу вітчизняному виробнику

Вже давно минули ті часи, коли вітчизняна меблі була непривабливою і посередньої якості. Сьогодні вона абсолютно конкурентоспроможна: наші виробники використовують не тільки передовий світовий досвід, а й зарубіжні лекала і матеріали. А ось купуючи імпортний гарнітур, потрібно пам'ятати, що в його вартість входять ще і всі витрати, пов'язані з транспортуванням.

Крім самого гарнітура, відразу підберіть під нього куточок, стіл і стільці.

спрощуємо дизайн

Гнуті фасади, скло, декоративні прикраси, різьблення - безумовно, виглядають дуже привабливо, але саме вони досить значно впливають на вартість меблів. Вибравши модулі з глухими фасадами і віддавши перевагу симпатичному різнобарвному пластику або ДСП, зовні практично не відрізняються від деревини, можна заощадити до половини вартості.

Скорочуємо кількість предметів

Три шафки шириною 25 см будуть коштувати дорожче ніж один 75. Дещо дорожче вийде і шафка, в якому поєднуються відкриті і закриті полиці. А оскільки вам все одно не обійтися без пари шафок, можливо, доцільніше замовити один тільки з відкритими полицями і два з закритими. При замовленні меблів досить значно впливає на ціну необхідність відходити від стандартних параметрів. Подібна вимога замовника пов'язано найчастіше з особливостями кухні: дуже маленька площа, наявність ніш, скошених стель і т.д. Тобто, якщо ваша кухня звичайних розмірів і не має явних вад по конфігурації, тоді вивчайте стандартні моделі. Незначно, але все ж трохи дорожче вийдуть і будь-які кутові модулі.

Розумно підходите до «начинки»

Всілякі каруселі, що допомагають швидко дістати предмети з надр шафи, вмонтована побутова техніка, закріплені дощечки для оброблення м'яса або нарізки овочів, кріплення для посуду, безумовно, роблять гарнітур більш функціональним. Але, можливо, відмовившись від деяких подібних удосконалень і використовуючи їх аналоги, ви зможете непогано заощадити.

На чому не можна економити

Навіть купивши дорогий гарнітур, виконаний з масиву деревини або іншого матеріалу, який вважається елітним, ви не застраховані від того, що місця з'єднань, направляючі ящиків, гвинти і шурупи будуть не в ідеальному стані. Випадають ящики, відвалюються фасади, погано закриваються дверцята, на жаль, далеко не рідкість. Тому, купуючи гарнітур з категорії економ-класу, зверніть увагу на якість фурнітури, уважно вивчіть наскільки міцно відкриваються і закриваються дверки, чи легко висуваються ящики, чи не пошкоджені отвори для шурупів. Про хорошій якості говорить і наявність міцних і досить потужних петель. А ось від ручок з яким-небудь особливим дизайном цілком можна відмовитися на користь простих виробів.

Кілька слів про матеріал

До найбільш дешевим відносяться кухні, виконані з ДСП. І хоча цей матеріал не можна назвати бездоганним, все ж і стверджувати, що він набагато гірше, ніж МДФ, не можна. Щоб не помилитися, купуючи меблі з ДСП або МДФ, потрібно звертати увагу на виробника, гарантійний термін і здійснювати покупку тільки у перевірених і надійних компаній.

Похожие страницы: