Вибір чоловічих ароматів

Як же вибрати парфум для чоловіків? Представникам сильної половини складніше дається відвідування парфумерних магазинів, тим більше дегустація численних запахів. Зазвичай духи і туалетну воду для них підбирають жінки, орієнтуючись на свій смак і інтуїцію, і часто їх рішення виявляється вдалим.

На нашем сайте https://perfumforme.by/ представлен широкий выбор туалетной воды по отлиной цене.

Вибір чоловічого аромату багато в чому визначається характером потенційного власника. Веселий товариська людина, з яким завжди цікаво, найчастіше віддає перевагу свіжим, морські запахи з рослинними нотами м'яти, гіацинта.

Фантазія романтиків безмежна, вони щодня вигадують нові сюрпризи, щоб здивувати і порадувати свою обраницю. Така людина, швидше за все, віддасть перевагу легкі аромати цитрусових, лаванди, кедра.

Для впевнених в собі і самодостатніх чоловіків з сильним характером можуть бути підібрані варіанти з насиченими ароматами бергамоту і мускусу.

Як вибрати чоловічі парфуми для розсіяного людини з творчою душею і широким кругозором? У нього яскрава і глибоко індивідуальна натура. Така людина вибере і аромат з незвичайними нотками, такими як чебрець, шавлія або хмиз.

Чоловічі аромати володіють більшою насиченістю, ніж жіночі, в їх склад додаються ноти, що підкреслюють такі риси характеру, як сила, незалежність, індивідуальність.

Існує також таке поняття як «парфумерний етикет», який є частиною загальної культури. Він пов'язаний не тільки з умінням відповісти на питання, як вибрати духи, але і з мистецтвом їх «носіння». Воно не менш важливо, ніж визначення найкращого аромату. І головними принципами тут є доречність і помірність.

Похожие страницы: