Варіанти благоустрою заскленого балкона

Балкон в багатоквартирному будинку планувався як додаткове джерело доступу кисню, архітектурний елемент і шлях евакуації. Багато громадян перетворили свої балкони в звалища непотрібного мотлоху. Але ж балкон - це мінімум чотири квадратних метра вільної площі!

Безрамное остекление, источник полной информации представлен на сайте, где вы сможете проконсультироваться и заказать услугу.

Це простір можна і потрібно використовувати. Варіантів маса: можна перетворити балкон в сад, кабінет, майстерню, вітальню ...

Затіваючи ремонт на балконі, визначитеся, як ви будете його використовувати і які роботи необхідно провести для отримання потрібного результату. Від цього будуть залежати не в останню чергу і на засклення балконів ціни .

Для того щоб на балконі або лоджії можна було з комфортом працювати або відпочивати, необхідно зробити герметичне скління. Для нього використовуються дерев'яні рами або металопластикові профілі - і той, і інший матеріал забезпечує достатню герметичність. Слід враховувати, що пластиковий склопакет легше дерева, витримує всі види атмосферних впливів (вологи, в першу чергу), не вимагає спеціального догляду, добре звукоїзоліруєт. Технологічність пластика дозволяє зібрати і герметично встановити вікно будь-якої конфігурації. Добре, якщо на балкон можна вивести опалення. В іншому випадку доведеться встановлювати підлоги з підігрівом або альтернативні джерела тепла, типу інфрачервоних обігрівачів або електроконвекторів.

Отже, відремонтований балкон можна використовувати як:

Робочий кабінет. Навіть на невеликому балконі можна поставити столик для ноутбука, повісити книжкову полицю. На вікна повісити жалюзі або нейтральні фіранки. Балкон як робоче місце особливо оцінять курці.

Майстерню. Для людей, що займаються творчістю, балкон стане улюбленим місцем. Сюди можна винести швейну машинку, мольберт або гончарний круг, поставити шафка для інструментів і матеріалів. Ще один плюс - природне освітлення.

Багато господинь оцінять засклити балкон і використовувати його в якості саду. Немає нічого приємнішого, ніж шматочок літа серед зими. Квітучі рослини, зелень піднімають настрій і налаштовують на позитивний лад. До того ж, на балкон можна висадити великі рослини і навіть втілити в життя дизайнерські ідеї. В саду можуть жити домашні вихованці - пташки або хом'ячки. Вийде невеликий живий куточок.

Якщо прибрати раму, яка відокремлює лоджію або балкон, можна об'єднати його з кімнатою або кухнею. У другому випадку балкон може бути міні-їдальні. В такому випадку, обробка балкона повинна бути виконана в стилі всього

Похожие страницы: