В яких приміщеннях варто використовувати гіпсокартон?

Серед широкого асортименту будматеріалів варто виділити гіпсокартон, який відрізняється невисокою ціновою категорією і зручністю в процесі монтажу. Але фахівці не рекомендують використовувати його в житловому приміщенні.

На видео https://www.youtube.com/watch?v=Bo10Ckpdd7s вы сможете ознакомиться как настроить сайт, чтоб он лучше работал.

Вплив матеріалу на здоров'я людей

Особливості застосування гіпсокартону

Гипсокартоновиє конструкції практично не пропускають повітря, що негативно відбивається на мікрокліматі і призводить до дискомфортних відчуттів присутніх в кімнаті людей. Крім того, людям, які мають проблеми зі здоров'ям, працювати або проживати в приміщеннях, обшитих гіпсокартоном, категорично забороняється.

В іншому випадку можуть посилитися захворювання. Також варто відзначити, що між листами будматеріалу і стіною (стелею) можуть проживати дрібні гризуни і таргани, яким ідеально підходять такі місця. Щоб позбутися від них, а також з профілактичною метою можна провести обробку простору спеціальними засобами. Але обробляти приміщення, в яких постійно знаходяться люди, ні в якому разі не рекомендується.

Варто зазначити, що використання гіпсокартону в ролі остаточної обробки в офісах великих компаній і елітних будинках неприйнятно, тому що матеріал вважається скромним.

Де доречно застосування гіпсокартону

Замислюючись про обробку господарського приміщення, горища, комори або підвалу, варто звернути увагу на гіпсокартон, який є ідеальним варіантом для обробки господарських приміщень. Але оформити підвал звичайним гіпсокартоном не вийде, так як це приміщення відрізняється підвищеною вологістю. Для цієї мети слід підібрати вологостійкий варіант гіпсокартону. Він випускається виробниками в широкому асортименті.

Великою популярністю користується цей матеріал, як конструкції для прокладки комунікацій. Саме вогнетривкий вид цього матеріалу є оптимальним для виготовлення спеціального короба, що використовується в процесі прокладки комунікацій, які можуть спровокувати пожежу.

Є випадки, коли цей матеріал застосовується і в житлових кімнатах. У приміщеннях, де постійно прибувають люди, допускається використання гіпсокартону в якості конструкцій невеликого розміру. Яскравим прикладом може стати арочний отвір, колона і інші невеликі споруди.

тимчасові конструкції

Гіпсокартон стане ідеальним варіантом для монтажу різних конструкцій тимчасового характеру. Його зручно використовувати в процесі виготовлення декорації для зйомок фільму, а також рекламних роликів. У цьому випадку серед переваг будматеріалу слід виділити:

низьку цінову категорію;

різноманітність різних видів;

простоту монтажу.

Не застосовувати препарат гіпсокартон для спорудження простих конструкцій, які дозволяють поліпшити зовнішній вигляд приміщення, важко. Тут важливо розібратися з особливостями матеріалу і застосовувати його відповідно до рекомендацій фахівців. Єдиним його серйозним недоліком слід вважати те, що він не пропускає повітря, тому обшивати стіни і стеля матеріалом протипоказано.

З огляду на вищесказане нюанси, і використовуючи гіпсокартон відповідно до рекомендацій, можна уникнути проблем зі здоров'ям і кращий зовнішній вигляд приміщень. Але їли з правиться самостійно з цим матеріалом ви не зможете, то звертайтеся до нас і отримуйте кваліфіковану допомогу.

Похожие страницы: