Від чого залежить вартість пластикових вікон

Сьогодні вікна з ПВХ стали настільки популярними, що здається, ніби інших альтернатив не існує. Однак, в Росії історія таких віконних конструкцій налічує не більше двох десятків років, і ще зовсім недавно для виробництва вікон переважно використовувалося дерево. Ну що говорити, пластик виявився куди краще і довговічніше в плані експлуатації, і тому саме цього матеріалу споживачі віддали свою перевагу.

Для заказа окон Veka онлайн заявка с экономит ваше время и деньги.

Якщо в цілому говорити про пластикові вікна, то ціни на них варіюються в залежності від марки використовуваного профілю (бренду), варіантів відкривання і розмірів конструкції, від встановленої фурнітури, кількості камер профілю і склопакета, використання ламінування та інших особливостей.

Віконні конструкції з ПВХ від відомих європейських виробників, що відомі на ринку не перший рік, коштують дорожче, а маловідомі бренди поки що знаходяться в низькій ціновій ніші. Подібна тенденція зберігається протягом останніх років. І це зовсім не означає, що профіль від маловідомого виробника за своїми якісними характеристиками гірше дорого. Просто інтерес до розкрученої марки зазвичай вище, звідси і різниця у вартості. Але це не позбавлене здорового глузду, оскільки відомі виробники дорожать своєю репутацією і стежать за якістю своєї продукції.

Звичайно, вартість пластикових вікон безпосередньо пов'язана не тільки з ПВХ профілем. Ціна на них також залежить від конструкції склопакета і обраної віконної фурнітури. Наприклад, двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом коштують дорожче, ніж однокамерні. Сталеві ручки з полімерним покриттям коштують дешевше, ніж ті ж самі вироби з бронзи. Якщо ж використовуються петлі з позолотою, то це веде до помітного подорожчання всього віконного блоку в цілому. Якісна віконна фурнітура від відомих виробників обійдеться дорожче, але і прослужить довше.


Що стосується безпосередньо монтажу, то ціни на послуги установки пластикових вікон знижуються в зимовий період часу, так як і попит в цей час помітно зменшується. І це незважаючи на те, що в цілому проводити встановлення віконних блоків взимку складніше. До речі, хороші знижки багато компаній пропонують в грудні, напередодні Нового Року. Можна досить непогано заощадити, якщо оформляти замовлення саме в цей час. Навесні, як тільки зійде сніг і повітря злегка прогріється, ціни на скління зазвичай зростають, так як попит зростає. Більшість клієнтів хочуть встигнути замінити старі вікна до літа, щоб не займатися цим в свою відпустку.

Від кольору профілю вартість виробів не залежить, але вона може залежати від використання ламінування. Традиційно в стандартному виконанні пропонуються білі пластикові вікна. Але їх зовнішній вигляд можна змінити за рахунок наклейки спеціальної декоративної плівки. Наприклад, популярні ламіновані пластикові вікна, виконані зовні "під дерево". Це зручно, коли виконується скління в дерев'яному будинку або оздоблення квартири припускає використання виробів іншого кольору, крім білого.

Похожие страницы: