Укладання підлоги з дощок

Зараз же мова піде про укладання підлоги з дощок. Знову ж постає ряд питань, відповіді на які складні для розуміння і сприйняття. Особливо тяжко новачкові, який зіткнувся з проблемами нової підлоги і відсутністю грошей на цю підлогу. Питання 1. Який підлогу повинен бути? Відповідь: найкраще з натуральної деревини. Здається, що всі позитивні властивості цього матеріалу перераховувати не варто, все при бажанні можна знайти в тому ж інтернеті.

Купить материалы для строительства и ремонта вы можете на сайте магазина, здесь представлен широкий выбор строительных метариалов по хорошей цене.

Питання 2. Які інші матеріали і інструменти потрібні для укладання нової підлоги? Відповідь: природно, хвойні дошки (150 * 25мм. Або 150 * 50мм.). Крім них, потрібен брус. Але не простий, а як то кажуть «золотий». Але, жарти в сторону. 70 * 100мм буде більш, ніж достатньо. Хоча, все залежить від приміщення. І відштовхуватися, найкраще, від габаритів самого приміщення. Захисне просочення для деревини - назва говорить сама за себе. Прикупити можна все в тому ж будівельному, продавець-консультант, якщо що, то підкаже. Необхідна штука - цвяхи (100-125мм.). А як без них укласти підлогу? Вони, до речі, можуть бути і рідкими. Лак - для завершального покриття. Якщо стать не «полачіть» і пройтися по ньому босічком, можна підчепити скалку. Взагалі, краще скористатися плотницким інструментарієм - корисна буде штука для таких робіт.

Питання 3: В який час стелити? Відповідь: слід з визначення часу, коли підлогу найкраще стелити. Ідеальний проміжок - з квітня по травень. В інших випадках відповідний час потрібно ловити за хвіст.

Питання 4: З чого почати? Відповідь: почати з лаг. Для особливо «обдарованих» пояснення: лаги - це квадратний (найкраще) брус. На абсолютно голу поверхню накладаються ці самі лаги на певному відстані один від одного. З лишком вистачить 50-60 см. На лаги вже накладаються самі дошки і фіксуються за допомогою цвяхів. Нюанс: зазор - не більш міліметра, цвяхи забиваються під кутом.

Питання 5: Чим закінчити? Закінчити тим, що покрити підлогу лаком. Потрібна буде кисть і сам лак. Лак наноситься в кілька шарів, після чого залишається на добу висихати. Дуже рекомендується не пускати домашніх тварин в ремонтовану кімнату, інакше не уникнути буде слідів. Коли лак повністю висох, останній штрих - плінтуса. Вони повинні бути з того ж матеріалу, що і сам підлогу. Так ви отримаєте екологічно чистий і відмінний підлогу в своєму улюбленому будинку або дачі. А також, варто ще і враховувати той факт, що підлога з дощок, або іншими словами підлогу з дерева - найприємніший з існуючих підлогових покриттів!

Похожие страницы: