​Тріщить підвісна стеля: що робити?

Чому тріщить підвісна стеля? Це питання хвилює багатьох. Здавалося б, зовсім недавно був виконаний ремонт і установка натяжних або підвісних стель. Ніщо не віщувало біди, як раптом стеля затріщав, в буквальному сенсі, по швах. Чия вина в цьому прецеденті, чи можна виправити ситуацію?

Причини тріска в підвісній стелі

Найкраща ціна бізнес план не пропустіть вигідної пропозиції.

Існує кілька причин, які можуть пояснити, чому тріщить підвісна стеля:

Можливо, при монтажі стелі не були дотримані зазори між стельової плиткою і рейками. Передумовою до поломки стають закони фізики, які демонструє поведінку нагрітих тел. Плитки нагріваються, а тому збільшуються в розмірах і тим самим розштовхують прилеглі без потрібних зазорів рейки стелі. Тріск, який ви чуєте, стає результатом цього агресивного взаємодії між елементами підвісної конструкції.

Інша причина - недотримання рекомендованого температурного режиму при установці полотна стелі. Зрозуміло, установка стелі проводиться при температурі вище нуля в приміщенні, так і в житлових і регулярно використовуваних приміщеннях температура не може опускатися в негативний діапазон. Проте, свою негативну роль можуть зіграти перебої в гарячому опаленні. Якщо в кімнаті, де встановлений підвісна стеля, хоча б одна зі стін є зовнішньої в будинку, то при відключенні опалення та охолодження приміщення зовні може відбутися пошкодження полотна. Стеля також може затріщати від різкого перепаду температури.

Очевидно, що проблема тріска підвісної стелі є прямим наслідком порушення технології будівництва, або недотримання рекомендацій по експлуатації конструкції.

Як усунути неполадку?

Виявивши нетипова поведінка підвісної стелі, обов'язково викличте бригаду фахівців з монтажу. Вони зможуть з точністю виявити причини тріска, якісно провести демонтаж зіпсованого стелі.

Похожие страницы: