Типи точкових світильників

Залежно від обраного типажу моделей і виробника, ви зможе вирішити безліч виникаючих проблемних моментів: для створення завершеного образу, для того, щоб знизити витрату електроенергії (сучасні енергозберігаючі модифікації), а також для повної відповідності при необхідних вимог до безпеки. Конструкція світильників Сьогодні можна зустріти безліч популярних класифікацій: щодо виду ламп, рівню напруги, протекційних якостей (від пило, бруду і води). Тепер більш детально розглянемо кожен з традиційних моделей.

Оригинальные <a href="http://lacreazione.ua/c50-ulichnye-svetilniki/" title="уличные светильники">уличные светильники</a> вы можете купить на нашем сайте.

Вбудовані і накладні вироби Виробники і розробники вкладають самі різні параметри в конструкції. Наприклад, актуально поділ за типом монтажу. Так, вбудовані світильники славляться тим, що практично повністю «потопають» у стелі. І тільки його естетичні (зовнішні) складові радують око. А ось накладні вироби мають ряд аналогічних маніпуляцій, як в ситуації зі звичайною і всім добре знайомої люстрою. Плафон значно виступає над поверхнею стелі.

Поворотні і нерухомі моделі Світильники нерухомою модифікації дають світловий потік в строго визначеному напрямку. І навіть при великому бажанні по-іншому не вийде. Поворотні світильники в цьому відношенні більш мобільні та їх без особливого клопоту можна кріпити і перенаправляти так часто, як забажаєте. А значить, проблема з темними ділянками житлового простору швидко вирішаться. Поворотними блоками можуть бути оснащені як вбудовані, так і накладні типи точкових світильників. Особливо виділяється в даній категорії споти. У них є безліч переваг. Саме підставу вироби мають особливу ніжку.

Одинарні і блокові світильники Ще майстри бачать доцільність в тому, щоб розповісти і про точкових світильниках, які бувають блокові і одинарні. Перші мають кілька ламп, об'єднаних в композицію, кожен елемент в якій можна пересувати. А другі - відповідно, лише одну-єдину

Похожие страницы: