Технологічні особливості порошкового фарбування

Маючи все необхідне обладнання, в принципі, складнощів в процесі фарбування немає (набагато складніше зробити ті ж самі цеглу, про які ми писали в цій статті ). Важливою перевагою такого заробітку є те, що для виробництва фарбування не потрібно мати спеціальні навички і знання.

Порошковая покраска металла делаетя профессионалами по выгодной цене.

Однак варто звернути увагу на якість виконуваних робіт, яке досягається завдяки попередній підготовці поверхні. У плані дотримання якісного фарбування ця процедура є найбільш важливою. Будь-яка поверхня, що підлягає фарбуванню, піддається очищенню від механічних забруднень, напливів, залишків попереднього фарбування. З цією метою можна скористатися звичайною електродрилем з насадкою у вигляді круглої щітки. Також, якщо обробляються невеликі обсяги поверхонь, то можна використовувати наждачний папір. До слова, необхідно сказати, що порошкового фарбування підлягають деталі та агрегати практично з будь-якого матеріалу. А це означає, що спектр послуг збільшується. Подібній обробці можна піддавати окремі деталі автомобілів, виготовлені з металу.

Незначні вади грунтуються з відстані 20-30 см, після чого наноситься безпосередньо і сама фарба аналогічним чином.

Всі процеси проходять при достатньому освітленні, з застосуванням ламп денного світла, щоб уникнути налипання фарби на гарячу поверхню лампи. Крім того, в приміщенні повинна бути вентиляція.

Збирати залишки порошкової фарби слід рекуператором, але на початковому етапі бізнесу можна обійтися пилососом циклонного типу - простий може забиватися.

Для ведення робіт необхідно потурбуватися про наявність потужної електромережі із заземленням.

Пріоритетами в розвитку такої послуги, як порошкове фарбування в домашніх умовах, є невеликі витрати, висока ефективність, наявність невеликої кількості обладнання та екологічність.

Похожие страницы: