Стильний Ремонт Квартири Фото

Теж смішно - в епохальний ремонт 10 років тому купили таки стильні круглі "шкіряні"

Сьогодні я обіцяла фоточек. І таки да, їх є у мене.  
І розповісти є що.  
Спершу забавне - розбирала в перерви нитки. Чого тільки немає, ось, наприклад, "Тюльпан".
Варто 2 р. 30 коп. Ви пам'ятаєте ще такі ціни? Треба б пов'язати щось, і так кілька десятиліть валяється.
Або ось зовсім смішне - в перші роки шлюбу, років 3 тому, прийнялася в'язати собі купальник - причому мені здається, що купити було складно або дорого.Але так і не Дов'язати, а зараз ні за що б не стала.  
Ось ще випрала табуреточной покришки:  
Теж смішно - в епохальний ремонт 10 років тому купили таки стильні круглі "шкіряні" табуретки.Покришки з часом прийшли в непридатність, я намагалася заклеювати чомусь - без толку, по уму там треба було їх обтягнути заново, але це мені не під силу, а я ось заодно і залишки всякі винищила.
І на завершення в'язальної теми - мені треба зв'язати "зверошарфік" внучонка - фото прекрасних повно в інтернеті, а от описів не знайшла.Взагалі-то собачку треба, але нитки у мене швидше на пандочка.  
Далі швидше сумне. У нас буквально поруч з будинком відкрили філію танцювального клубу, і сьогодні там були півгодинні відкриті уроки.4 штуки, ми встигали на 3 - і все мимо! Як я зрозуміла, просто вчитися танцювати там не вийде.
Спочатку був якийсь Вакінг-Бакінгем. Я встигала, але на мене це просто аеробіка. Васька старався з усіх сил, але не потрапляв.
Ось сидить відпочиває:  
Другі півгодини був стрип-данс, дуже симпатична дівчина вела, Вася пішов у роздягальню - і слава богу, тому що, братці, це, звичайно, красиво, але тільки для гарему.Мені, поважних матрон, стало навіть якось не по собі все це виробляти.Тренер і одягнена відповідно - ліф, трусики, височенні шпильки, розпущене волосся і зверху размахайка ще. Сексі, сексі - й дівчатка підуть і будуть вчитися, з однією метою.
Ну і третя, приємна теж дівчина, я вмовила Васю зайти - а раптом? Називається хаус.Як я відстала від життя. Щось таке швидке-пребистрое ногами. Повільно виходить, можна і швидко натренуватися, напевно, але хіба це танець?  
Покажу тільки малу частину:  
У вагончику Васька. А це тролейбус:
Возможно, вам понравится:
Шафи купе стильні фото
Шафи купе стильні фото
Відео ремонт квартири: Робимо
Відео ремонт квартири: Робимо

Задати питання чиновникам ЗАТ & Nbsp; & mdash; & NBSP; "Мій район (Москва)"
Вони rasskažut на Де справ, які зараз проводяться в області, і прогулянка Перетворення міської програми.На зустрічах жителі можуть поставити запитання районним чиновникам. Початок зустрічей - в 19:00, місце - у таблиці.

Похожие страницы: