Стиль і економія світлодіодних світильників

Правильне освітлення завжди було найважливішою складовою інтер'єру. Світло може виділити те, що ви хочете підкреслити, і заховати те, що не хочете показувати, може приховати недоліки або перетворити їх на переваги. Але за всю історію людства у дизайнерів не було таких можливостей як ті, що надала їм сучасна наука.

Необходимо поченить электричество, воспользуйтесь услугой Вызов электрика Киев, гарантируется качество и надежность.

Називається ця можливість світлодіодні світильники . Складається такий світильник з корпусу, самого світлодіода (джерела світла) і перетворювача живлення. Корпус може бути будь-який, так як світлодіоди майже не нагріваються. Це може бути гнучка пластикова трубка, яка світиться через встановлені всередині джерел світла, або стрічка з декількох трубок, а може бути просто одиночний світильник.

В інтер'єрі такі лампи використовують з кількома цілями. Перша - виділити і висвітлити ті місця, де зазвичай не вистачає світла. Це простір усередині шаф, робоча зона в кухні, сходи, якщо вона є в будинку, в нічний час - коридор і ванна.

Друга функція - декоративна. Як правило, це кольорове підсвічування стиків стель і стін, а іноді - підлоги і стін в спальнях, підсвічування меблів, екзотичних рослин або акваріумів. Світлодіодні світильники гарні ще й тим, що вони не випромінюють ультрафіолет і не нагрівають поверхню.

Якщо ви вирішите купити світлодіодні світильники і встановити їх у себе вдома, то вони порадують вас ще рядом переваг. У їх числі економічність - світлодіоди влаштовані так, що всю споживану енергію вони перетворюють в світло. А значить, треба їм цієї енергії набагато менше, ніж будь-яким іншим лампам. Встановивши світлодіоди у себе вдома, ви станете споживати на 75% електроенергії менше.

На наступному місці в списку переваг - дуже довгий термін служби. Якщо світлодіод працює 8 годин на добу, його вистачить на 35 років. Погодьтеся, що така довговічність заслуговує на повагу. Ну і замикає список плюсів міцність. У цих світильниках просто нема чому ламатися - в них немає ні спіралей, ні електродів.

Найчастіше такий спосіб освітлення використовується при оформленні інтер'єрів в стилі hi-teck, але промисловість не стоїть на місці, і з'являються все нові і нові варіанти корпусів, які дозволяють вбудувати світлодіоди практично в будь-який інтер'єр.

Єдине, чим незадоволені ті, хто мріє про такому освітленні - ціна. Але при всіх властивостях світлодіодів це скоріше не витрати, а інвестиції в красу і комфорт вашого будинку.

Похожие страницы: