Способи бюджетного ремонту

Буває, що ремонт просто необхідний з тих чи інших причин, але коштів на нього немає. Є кілька простих і дешевих способів, як зробити ремонт в досить невеликі суми.

Вам поможет расслабиться Эротический массаж в Киеве по лучшей цене.

Найпростіше, що може істотно поліпшити вашу кімнату - голі стіни. Для початку очистіть їх від фарби або шпалер до бетону або цегли нічого страшного, якщо стіна має вм'ятини або горбки, це може бути їх родзинкою. Якщо ж вам не подобаються такі стіни. Те можна спробувати їх виправити. Після приведення стін в належний стан, покрийте їх ґрунтовкою. Грунтовка коштує не дорожче 500 рублів. При бажанні ви можете залишити стіни просто Загрунтувати, або знайти бюджетні шпалери або фарбу. Не думайте, що дешево, значить, погано. Існує багата палітра дешевої фарби для стін і найрізноманітніші бюджетні шпалери. У будь-якому будівельному магазині вам допоможуть знайти ідеальний колір фарби. Якщо ви не любите щось довготривале,

Якщо ви точно визначилися, що хочете шпалери, то вибирайте приховують всі нерівності стін. Добре приховують різні вм'ятини і горби товсті вінілові шпалери і фактурна штукатурка. Так, коштують вони дорожче ніж фарба, але якщо підрахувати вартість вирівнювання стін, то обійдеться недорого. Якщо часу на ремонт у вас небагато, то краще не вибирати шпалери з великим орнаментом, адже малюнок потрібно буде довго підганяти, та й залишиться багато обрізків, що не дуже-то вигідно. Щоб не брати зайві рулони, вибирайте однотонні шпалери або вертикальні смуги. Останні, до речі, візуально збільшать висоту кімнати.

Трохи про наклейках. Наклейки допоможуть створити потрібну в кімнаті атмосферу як на тривалий, так і на короткий час, при тому, що коштують недорого і можуть хоч кожен день замінюватися. Вони можуть наноситися як на фарбу, так і на шпалери без шкоди для покриття. Єдине, що клеїти їх потрібно дуже акуратно.

Що робити з підлогою? Ви можете постелити лінолеум. Він схожий на паркет, але обійдеться набагато дешевше. Сьогодні в магазинах лінолеум є самих різних забарвлень, що імітують різні поверхні. З укладанням лінолеуму можна впоратися і без майстрів, є зразки, які навіть не клеяться, а просто прикріплюються до підлоги за допомогою плінтусів. Чи не хочете мати нудний лінолеум? Поверх нього можна покласти ковролін або ж постелити симпатичний килимок.

Штори також допоможуть оновити інтер'єр. Купувати тканину для штор краще до початку ремонту, щоб уже під них підбирати фарбу або шпалери. Дешевше буде придбати вже готові штори, та й турбуватися з підшивкою і обробкою їх уже не треба. Дуже важливі розміри штор і спосіб їх драпірування.

Похожие страницы: