Складові ремонту пластикових віконРемонт вікна передбачає регулювання фурнітури, якщо вона розхитана, і заміну гумового ущільнювача. У більшості випадків достатньо замінити ущільнювач, і в Ваше вікно більше не буде задувати.
1. Регулювання фурнітури

Регулювання фурнітури при ремонті вікна

Регулювання передбачає настройку розбовталося елементів фурнітури вікна. Налаштовується майстром за 5-10 хвилин. Однак якщо фурнітура у вікні встановлена не якісна, то регулювання може не допомогти позбутися від щілин у вікні. Тоді необхідна повна заміна старої фурнітури на нову. Ціна заміни фурнітури - від 3500 руб. за стулку. Але в цьому випадку є більш дешевий і швидкий спосіб вирішення проблеми - заміна ущільнювача.
2. Заміна гумового ущільнювача

Понять где находятся вещи необходимые именно Вам поможет план магазина женской одежды, огромный ассортимет товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Гумовий ущільнювач

Всі компанії, що пропонують послуги із заміни віконного ущільнювача в СПб і області, змінюють стандартну гумку на таку ж, тільки нову. Компанія "Ленінградські Вікна і Стелі", в свою чергу, пропонує заміну стандартного ущільнювача в Ваших вікнах на інноваційні німецькі ущільнювачі Schlegel за ціною звичайного ущільнювача! Ущільнювачі Schlegel не вимагають окремого догляду та щорічного змазування! У Ваші вікна ніколи більше не буде дути!

Похожие страницы: