​Штори - невідємна частина інтер

Штори в домі

Что больше всего украшает комнату? На что сразу падает взгляд, при входе в нее? Конечно, це штори. Ведь красиві і правильно підібрані штори можуть перебрати і прикрасити абсолютно будь-яке приміщення. А правильно підобрати штори - це ціле мистецтво.

Схема подошел - понравилась - купил - повесил, тут не працює. Нужно учитывать многие моменты: інтер'єр, меблі, кольоровий розчин приміщення та ін. Але існують також і найбільш поширені помилки при виборі штора.

Реальный мир поможет Вам оставаться в центре событий и познакомит с самыми свежими новостями.

Самая первая ошибка - это если плотность тюля не соответствует плотности штора. Тюль повинен бути легше штор, тоді збережеться їх гармонічне сочетание. Якщо ж тюль по щільності практично такий же, як і штори, то вони не будуть доповнювати один одного, це буде дивитися, як якщо б вікно просто завешено двома різними тканинами.

Другий момент, який потрібно прийняти до уваги - це яскраві відтінки. Не варто вибирати з кількох кольорових тканин для оформлення вікон, якщо у вашій кімнаті і так досить яскравих фарб. Це візуально перевантажить інтер'єр кімнати і буде утягнути її простір. А якщо кімната оформлена в світлих, м'яких тонах, то яскрава штора - це саме те, що вам потрібно. Помните, що за допомогою штор можна контролювати баланс у вашому інтер'єрі.

Ще одна помилка, яку проводять люди при декоріровании вікон - це прикраса вікон різними аксесуарами. Все добре, що добре в меру. Различные кисточки, магнитные удерживатели, бабочки - все це разом взяте може вказувати на те, що у господаря не все в порядку зі смаком. Особливо, якщо ваш вікно вже оформлено за допомогою ламбрекена та всіх прикріплених до нього деталей. Єдиний виключення складається з інтер'єру оформленого в історичному стилі - наявність безлічі деталей у ній лише підкреслює багатство та розкіш.

При підборі штор обов'язково варто врахувати те, для якого з кімнати вони призначені. Из этого следует, какую длину штор потрібно вибирати. Не стоит повісити довгі штори в пол на кухню. Не те, що б це не красиво, але може викликати масу невлаштованості. До того ж штори на кухні частіше піддаються стирву, тому що на них осідають частинки копоти і гарі. Коротенькая занавеска в цьому випадку підходить як не можна краще. Можно такі симпатичные шторы для кухни купить в интернет-магазине Созвездие Снов. А вот в спальній і в гостинній ни в якій ситуації не можна обтяжувати короткі штори, так як це буде дивитися кузово і нелепо. Для цих кімнат варто розглянути тільки довгі варіанти штор.

Учитывая все эти моменты, вы сможете красиво оформлять окна в вашем доме без помощи дизайнера. Ведь ніхто не знає ваших вкусів так, як ви самі.

Похожие страницы: