Шпроси для пластикових вікон: навіщо потрібні и www.izolux.ru

Вікна виконують не тільки захисну роль для приміщення, але і дозволяють надати йому індивідуальний характер. А як об'єднати функціональність і естетичність? Стандартну конструкцію можна доповнити шпросами - декоративної розкладкою на вікні, яка прикрашає його і одночасно зміцнює.

Шпросы по самой лучшей цене на сайте http://www.izolux.ru/ Вы сможете заказать быстро и надежно.

Якими бувають шпроси?
Декоративні накладки на вікна монтуються всередину склопакета, дозволяючи зробити зовнішній вигляд конструкції цікавіше. Залежно від матеріалу виготовлення шпроси бувають пластиковими або алюмінієвими. Перші відрізняються доступною ціною і легкістю монтажу, але їх не можна гнути, і колірні рішення обмежені. Алюмінієві елементи мають більшу надійністю і жорсткістю, але коштують трохи дорожче. Зате є можливість оформити шпросами будь-які вікна - від круглих до арочних. Залежно від їх практичного навантаження і розташування шпроси бувають:

конструктивними;
міжскляними;
накладними;
венеціанськими;
віденськими.

Конструктивні шпроси потрібні для поділу вікна на склопакети. Вони використовуються рідко, так як вікно стає дорожче. Доцільно застосування конструктивних шпросов при великій площі скління, коли потрібно додаткове зміцнення. Такий елемент виробляється з ПВХ, дерева, алюмінію, стеклокомпозита, тому можна підібрати його під матеріал рами.


Міжскляними шпроси бувають алюмінієвими або пластиковими, вважаються декоративними, розташовуються між стеклами в самому склопакеті. Елементи можна забарвити в будь-який відтінок, а зверху вони покриваються плівкою. Застосовувати такі шпроси можна за умови, якщо відстань між стеклами становить не менше 12-18 мм.

Накладні декоративні елементи найчастіше застосовуються для обробки дерев'яних вікон. Вони об'єднані в рамку і розташовуються з зовнішньої сторони, не торкаючись скла. Кріплення рамки виконується на віконну коробку петлями або шурупами.

Пластикові вікна часто доповнюються венеціанськими шпросами, які пропонуються в різних варіаціях. До того ж цю розкладку можна поміняти, так як вони кріпляться зсередини. Кріплення виконується двосторонньої липкою стрічкою або силіконом. Віденські шпроси клеяться на зовнішній стороні склопакета, в той час як на внутрішній монтується дистанційна рамка, яка створює відчуття поділу склопакета.

Що стосується теплопровідності, то шпроси ніяк не впливають на ці показники. При проектуванні конструкції важливо лише враховувати герметичність і механічну стійкість.

Похожие страницы: