Що входить в послугу миття вікон

Миття вікон в квартирі, будинку, котеджі

Агресивна вплив навколишнього середовища сучасного міста призводить до інтенсивної псування вікон і віконних рам, причому це стосується як вікон з дерев'яними рамами, так і з пластиковими. Викиди промислових підприємств, вуличний пил, автомобільні траси, дорожня сіль укупі з сезонними опадами - все це негативно впливає на зовнішнє скління будинку або квартири.

Профессиональное мытье окон window cleaner заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сильне тривале забруднення поверхонь вікон підсилює цей ефект, а яке зазнало втрат прозорість скло відновити часто просто неможливо. Саме тому регулярне, вироблене мінімум два рази на рік, миття вікон в квартирі дозволяє істотно продовжити термін їх експлуатації. Простим і продуманим рішенням є передати цю роботу в руки професіоналів клінінгу - фахівців компанії "Кристал".

При замовленні послуги з миття вікон в квартирі в клінінгової компанії "Кристал", на балконі або лоджії, необхідно мати на увазі наступні обмеження:

скла з тріщинами (биті) миття не підлягають, оскільки дуже великий ризик його руйнування з причин, не залежних від фахівців клінінгової компанії;

відкривання вікон і демонтаж віконних рам, а також клінінгові роботи з аварійними і забитими рамами без спеціальної домовленості з менеджером компанії фахівцями на місці не виробляються;

після миття вікон на склі в деяких випадках можуть залишатися білясті патьоки і помутніння (перш за все з вуличною боку), викликані агресивним впливом навколишнього середовища і мінеральними відкладами, що порушили структуру поверхні скла.

Послуга мийки вікон в квартирах і приватних будинках в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області включає в себе наступні опції:

миття шибок,

очищення віконних рам,

очищення підвіконня,

миття підвіконного відливу.

Якщо у Вас вдома вікна складної конфігурації або складний доступ до зовнішньої (вуличної стороні), зв'яжіться з нами - ми визначимо індивідуальну для Вас вартість послуги. Кількість опцій, які застосовуються до конкретного замовлення може бути розширено за бажанням замовника і погодженням з менеджером компанії.

Похожие страницы: