Шафа для лічильника

Для зручного і безпечного розташування електричних вузлів і елементів (силових, щитових і облікових пристроїв) в кожному будинку, офісі і на підприємстві є розподільні щитки, шафи і бокси. Виготовляються вони зазвичай з металу з антикорозійним покриттям (для установки в місцях з підвищеною вологістю, наприклад, в підвалах) і з термостійкого пластика (підходять для установки в житлових будинках).

Купить новый шкаф на столб для счетчика Вы можете на нашем сайте.

Види пристроїв

Є кілька критеріїв, за якими відбувається поділ щитків, шаф і боксів:

за способом установки - діляться на електрощити вбудовуються (монтуються в нішу урівень) і навісні (просто кріпляться до поверхні). Перший варіант підходить для приміщень малих розмірів і монтажу прихованої проводки. Другий відрізняється винятковою простотою установки. Для ізоляції струмопровідних елементів в таких шафах передбачені бічні заглушки.

за ступенем захисту - найчастіше зустрічаються щитки зі ступенем захисту IP31 і IP54. Устаткування першої модифікації надійно захищене від вертикальних крапель і проникнення всередину сторонніх предметів розміром більше 2,5 мм, другий же вид має повний захист від пилу і піску, а також від попадання крапель під будь-яким кутом.

Важливі технічні характеристики

Вид установки дозволяє визначити, яким способом - як вбудована або як навісна техніка - монтується даний щиток, шафа або бокс.

Матеріал корпусу, дверцята - визначає умови використання, а також термін служби обладнання.

Габарити - від цієї характеристики залежать розміри і кількість рахункових і силових елементів, які можна розмістити всередині щитка.

Ступінь захисту - показує, наскільки захищений даний шафа від попадання сторонніх предметів і вологи.

Похожие страницы: