Середній час дочітиванія публікації. Вигідний автокредит - реальність чи міф?

Новий бум в сфері російського автокредитування гряде вже в недалекому майбутньому, причому вигідним він здається для боку позичальників-покупців. Справа в тому, що досі вільну нішу в загальній схемі кредитних структур готові зайняти нові учасники ринку, які, як з'ясувалося, бажають прийти в наш «монастир з власним статутом».

Швидко взяти гроші на свої потреби ви можете на moneyveo.ua, з нами ви економите свій час.

Хто вони, вигідні для Росіян кредитори

В особі нових кредиторів на російському фінансовому просторі готові виступити банки, що належать закордонним автоконцернам. Вони мають всі необхідні ресурси, щоб видавати нашим співвітчизникам максимально дешеві кредити, що виглядає привабливим для величезної кількості українців.

Звичайно, конкуренція такого роду зовсім лестить нашим банкірам, так як частина їх прибутку неодмінно спливе в інший кишеню. Але навіть при такому стані речей вітчизняні кредитні структури впевнені, що у них є маса пропозицій, які характеризуються більш вигідно в порівнянні з заморськими аналогами.

Кілька слів про перспективи

Про намір створювати власні фінансові структури на російському кредитному просторі заявили такі гуру автопрому, як РЕНО, ТОЙОТА, БМВ, ДАЙМЛЕР-КРАЙСЛЕР. Центробанк вже зареєстрував Тойота Банк в якості банківської структури, що має право діяти на нашій території. Настав час нашим банкірам прорахувати перспективу такого втручання, і вона виглядає не зовсім плачевно.

По мнению компетентных лиц, новые банки предложат заемщикам максимально выгодные условия кредитования. Главной предпосылкой такого мнения является тесное сотрудничество структур с автопроизводителями, что не может не повлиять на снижение кредитных ставок. Есть предположение, что некоторые кредиторы будут разрабатывать программы, рассчитанные на беспроцентное кредитование, или второй вариант – продажа авто в рассрочку, что, конечно, имеет свою выгодную сторону для заемщиков.

Як виглядає сьогодні загальна картина автокредитування у нас в країні? Більшість кредитних структур, що займаються цією фінансовою сферою, продають кредити на придбання авто під 13%, максимум 15% (в доларах - до 10%). Діючи спільно з дилерськими центрами, у банків з'являється можливість зменшити ризики, а значить істотно знизити ставку до 3-х - 4-х%, іноді ця цифра опускається до 0%. Виведення на наш ринок чужоземних кредитних організацій може підірвати розвиток нового процесу на нашому просторі. Зовсім недавно деякі банки Росії почали практикувати укладання партнерських договорів безпосередньо з автовиробниками. Вигода від такого співробітництва взаємна:

У банків з'являється можливість знижувати% - ні ставки, заручившись гарантією автовиробника;

У бренда, що випускає певну модель авто, з'являється вигідне простір для реалізації своєї продукції на вигідних умовах для позичальника.

Подібні тандеми останнім часом стали виникати все частіше, але банкіри стурбовані тим, що з відкриттям мережі іноземних конкурентних структур дане масовий захід може зійти нанівець.

Для того щоб новий банк запрацював на повну сіу на новій території, потрібен час, знання ринку, його особливостей. Тим більше нова фінансова структура просто не може розпочати діяльність з надання найнижчих процентних ставок по кредитах, що суперечить будь-якому почину: стабільність приходить з роками. Тому у наших банків ще в запасі як мінімум 2 - 3 роки на реалізацію самих різних ідей, спрямованих на поліпшення кредитної ситуації в цілому, і партнерських напрацювань щодо співпраці банку і автовиробника.

Що буде потім? В який бік буде схилятися російський позичальник? Дізнаємося трохи пізніше.

Похожие страницы: