​Сайдинг: секрети утеплення

Утеплення приміщень на сьогодні це один із пріоритетних напрямків у сучасному будівництві. Часто для цього застосовують сайдинг: термостійкі пластикові панелі для широкого діапазону температур.

Взагалі, сайдингом називається композиційний матеріал, який поєднує в собі сталеву, алюмінієву або вінілову основи і міцне ПВХ-покриття, що імітує текстуру цегли, каменю або дерева, яке буває різних кольорів. Сайдинг зазвичай застосовують для внутрішніх і зовнішніх оздоблень.

Вініловий сайдинг є найбільш поширеним, він витримує великі перепади температур і за своєю природою негорюч. Недоліки його - нестійкість до сильного промерзання, шквального вітру, ламкість від вібрацій. Навпаки, металевий сайдинг фактично вічний, тому що з роками не змінює властивостей.

Плюс сайдинга в тому, що він не вигоряє на яскравому сонці, коли їм вкривають дерев'яні фасади, його стійкість до вогню пристойно зростає. При цьому колірна гамма сайдинг-панелей безмежна, можна підібрати будь-який відтінок або візерунок.

Вы можете приобрести шины ишим по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Крім того, це досить недорогий, матеріал, простий в монтажі, а стіни виходять вишукано декоративними і абсолютно невибагливі в обслуговуванні. Їх можна вільно мити, високий відсоток їх ремонтопридатності, а також їх можна зовнішньо утеплити.

Одним із секретів надійного і якісного утеплення сайдингом - є обов'язкове застосування спеціальної парозахисту перед фіксацією сайдингу, вона викладається по латах, яка заполненяется мінеральною ватою. Дифузійна гідро-вітрозахисна мембрана - дозволяє виводити назовні всю необхідну вологу з утеплювача, яка утворюється через різницю в температурах.

Ця мембрана якісно захищає простір, що знаходиться під нею, від проникнення туди вологи. Таке кріплення мембрани гранично простий - на ребра обрешітки вона кріпиться за допомогою будівельного степлера. Зверху обов'язковий вентиляційний зазор, який йде по всій довжині стінки, шириною не менше 15-20 м, мембраною перекривати його не можна, це дуже суттєво.

Похожие страницы: