РОЗСТАНОВКА МЕБЛІВ - ВАЖЛИВИЙ ЕТАП РЕМОНТУ!

Наявність плану розміщення меблів дозволить найбільш раціонально підійти і до самого ремонту. Особливо якщо ви зоніруете приміщення за допомогою, в тому числі, і різних підлогових матеріалів, що часто виражається в різниці рівня підлоги. Нехтування цим етапом призводить до того, що в результаті меблі стає нерівно, сама розстановка виглядає не естетично, створюючи ефект який висів у просторі предметів.

Купити онлайн залізничні квитки на нашому сайті ви можете швидко і надійно.

ОСНОВНІ ПРАВИЛА

Якщо меблі планується купувати після завершення ремонту, краще заздалегідь знати всі розміри. А найбільш оптимальним варіантом стане виготовлення меблів на замовлення, тоді всі предмети інтер'єру встануть в точності відповідно до вашим планом, а ви уникнете неприємних сюрпризів, якими славиться капітальний ремонт квартири.

Якщо ви встановлюєте систему тепла підлога, пророблений план розміщення меблів і техніки дозволить виконати цей процес найбільш ефективно: немає сенсу укладати елементи системи під холодильник, плиту, ванну. В результаті такий підхід допоможе заощадити вам кошти, оскільки ви витратите менше грошей на покупку необхідних витратних матеріалів і не будете опалювати простір даремно. Більш того, деякі предмети меблів небажано розміщувати безпосередньо в місцях обігріву.

Окремо варто відзначити планування кухні, особливо якщо мова йде про квартирі в новобудові , де ще не проведені комунікації. Не нехтуйте вбудованою технікою, вона виглядає набагато ефектніше, ніж стандартні варіанти. Заздалегідь продуманий інтер'єр кухні допоможе найбільш оптимальним чином прокласти елементи всіх систем і приладів. Момент з протягами мало хто враховує, а тим часом газова плита, поставлена поруч з вікном, може стати причиною пожежі або витоку газу: на палаючу плиту може задути штору або протяг погасив вогонь включеної конфорки.

ВРАХОВУВАТИ РОЗТАШУВАННЯ ВИМИКАЧІВ І РОЗЕТОК

До етапу розміщення меблів відноситься і розташування вимикачів, розеток , облік функціоналу шаф, продумування сторін, в які будуть відкриватися міжкімнатні двері. Всі ці дрібниці дозволять більш раціонально використовувати простір, відмовитися від накопичення проводів і подовжувачів. Ремонт квартири має на увазі не тільки отримання чистого і свіжого простору, одне із завдань цього процесу - зробити простір функціональним і зручним.

Недоцільно відмовлятися від рішення зробити маленьку комору, якщо місце в квартирі дозволяє. Це допоможе не накопичувати мотлох на лоджії, наприклад, - у вас завжди буде місце під санки, лижі, коляски і велосипеди, а також банки з консервацією.

Продумуючи варіанти розміщення меблів у квартирі, пам'ятайте, що в цій справі дрібниць немає. Важливо не тільки розташування предметів інтер'єру, аксесуарів, але також простір для вільного переміщення. Чим ретельніше планування, тим комфортніше і функціональніша простір.

Складає план можна від руки, а можна за допомогою численних комп'ютерних програм, що дозволить візуалізувати результат, в тому числі і до покупки необхідних меблів.

Похожие страницы: