Розробка сайту

Сайти незамінні для бізнесу! І навіть більше, сьогодні вони і є сам бізнес. Величезні, середні і навіть невеликі веб проекти приносять прибуток своїм власникам. Сучасна компанія не мислить свою роботу без офіційного сайту. Його відсутність - втрата особи перед клієнтами і конкурентами. Що це за фірма така? У неї навіть немає сайту!

Створення сайтів вимагає участі згуртованої команди фахівців: дизайнерів, верстальників, програмістів і seo-майстрів. Їх досвід - запорука успіху всього заходу.
Який створити сайт?

Задумалися про створення сайту? Визначайтеся з цілями!

Які завдання повинен виконувати веб-проект? Продавати товари? Надавати послуги? Рекламувати? Що ви очікуєте від майбутнього проекту? Питань багато і відповіді на них мають вирішальне значення.

Профессиональная разработка сайта по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Залежно від того, як ви на них відповісте, він може стати:

сайтом компанії
рекламним сайтом
Інтернет-магазином
промо сайтом
порталом
ігровим проектом
соціальною мережею
Чимось іншим?

У кожного зі списку є свої особливості, отримати інформацію про них ви можете у наших фахівців.
З чого починається створення сайту в нашій веб студії?

З уважного вислуховування ваших побажань. Розкажіть нам, чому ви хочете створити сайт, - і ми запропонуємо оптимальне рішення. У деяких випадках потрібно написання технічного завдання.

Один з перших питань, які нам зазвичай задають, - «Які матеріали необхідні?». Їх список не дуже довгий:

логотип і назву компанії;
брендбук;
тексти для первинного наповнення.

Не проблема, якщо немає чого-небудь з цього списку. Все це ми можемо зробити самі. Наші копірайтери спеціалізуються на написанні унікальних текстів. А дизайнери - на створенні логотипів і фірмового стилю. Все, що від вас буде потрібно, - заповнити анкету, щоб ми могли дізнатися ваші уподобання по зовнішньому вигляду сайту. І навіть в цей момент ми будемо поруч.

Похожие страницы: