Ремонт в новобудовах

За даними статистики, великим попитом серед нерухомості користуються саме квартири в новобудовах . Як правило квартири в новобудовах продаються з чорновою обробкою або без такої, тому, рано чи пізно, Вам буде необхідний ремонт у новій квартирі. Володарям таких квартир випадає можливість створити інтер'єр з нуля.

Давайте рассмотрим Преимущества новостроек в Броварах глазами инвесторов ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» и вберем качественную и надежную квартиру для проживания.

Пропонуємо своїм клієнтам послуги з ремонту квартир в новобудовах і в квартирах вторинного ринку житла в. Ремонтні бригади надають послуги з ремонту квартир в новобудовах як повністю, так і по окремим видам обробки. Фахівці компанії якісно виконають всі будівельні та оздоблювальні роботи для самого вимогливого замовника.

Комплексний ремонт квартири в новобудові - один із пріоритетних напрямків нашої діяльності, що займає лідируючі позиції в реєстрі замовлень. При оформленні замовлення ми завжди готові показати один або кілька аналогічних об'єктів на різній стадії готовності.

Особливості ремонту в новобудові

Проведення оздоблювальних робіт в новобудові визначаться типовими особливостями - з часом будівля дає осадку. Результатом такого явища можуть виявитися тріщини на стінах і стелях - цю особливість новобудови важливо враховувати в першу чергу.

Немає необхідності відкладати ремонт, чекати поки будівля всядеться. Використовуючи досвід і технології, виконаємо ремонт в новобудові відразу ж після здачі будинку в експлуатацію. Для прикладу монтаж стяжки підлоги виробляється плаваючим способом - метод такого монтажу стяжки робить її незалежною від стін і плит перекриття, Таким способом робітники забезпечуємо довгострокове зберігання стяжки!

Особливості монтажних робіт в новобудові мають і гіпсокартонні конструкції - щоб запобігти появи тріщин, між несучою конструкцією і елементами будівлі встановлюються деформационная стрічка.

Похожие страницы: