​Ремонт в квартирі своїми руками

Багато домовласники роблять косметичний ремонт житла без залучення найманих працівників. І ці кроки не завжди обумовлені бажанням заощадити кошти, деякі люди замінюють собі сферу діяльності і отримують приємні відчуття від роботи виконаної своїми власними руками ...

Якщо ви не боїтеся забруднити руки, а бажання зробити ремонт неодмінно своїми силами переважає над сумнівами в своїх власних здібностях, то ви стоїте на вірному шляху.

Консалтинговая компания "ТехноИнжениринг.РФ" окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як і в будь-якій справі існують роботи, з якими може впоратися тільки спеціально навчений професіонал, а так само види робіт, які при необхідній вправності і бажанні зможе освоїти початківець, але сильно в себе вірить любитель.

У нашій статті ми розглянемо найбільш популярні види косметичних робіт, з якими не важко буде впоратися початківцю в цій області домовласникові.

Визначаємо ніж був покритий стелю раніше

При ремонті стелі найголовніше оцінити необхідний обсяг робіт. Насамперед необхідно зрозуміти чим покритий стелю (фарбою або крейдою), для цього достатньо провести по ньому рукою і якщо на вашій руці не залишилося білих слідів крейди, значить стеля була раніше покритий фарбою.

Ремонт і фарбування стелі

Якщо фарбований стеля рівний і не має характерних тріщин з випала штукатуркою, то, ймовірно, ремонт, а саме фарбування не відніме у вас багато сил і часу. Але перед тим як почати фарбувати стелю, необхідно переконатися в тому, що старе покриття надійно тримається і не почне відставати при нанесенні свіжого шару фарби.

Для цього можна використовувати валик з довгим ворсом. Намочивши валик в теплій воді, необхідно пройти по всій стелі, зволожуючи його. Якщо після зволоження стелі фарба місцями не здулася і не відстала, вам пощастило, і при наступному нанесенні фарби у вас швидше за все не буде сюрпризів з здуттям і відставанням старого покриття.

Щоб працювати прямо з підлоги і не вставати на драбину, забарвлення стелі найкраще робити за допомогою валика з подовженою ручкою.

Фарбують стелю мокрим по мокрому (кожен новий пофарбований ряд повинен злегка переходити на попередній), руху валика повинні проводитися від стіни до стіни поперек падаючого світла з вікна. Періодичну багаторазове прокатування валика і при сильному натиску по одному і тому ж місцю загрожує розмочуванням і відшаруванням нижнього покриття, тому навіть якщо ви вважаєте, що недостатньо перекрили в якомусь місці, дайте фарбі висохнути, а потім при фарбуванні другим шаром перекриєте це місце знову .

крейдяний стелю

Якщо ж ваш стеля була вкрита крейдою, то тут у вас є два шляхи. Перший, і досить складний варіант, передбачає зняття крейдяного покриття. Для цього крейда зволожується за допомогою валика і гарячої води, а потім счищается шпателем. Після чого полотно стелі шпатлюется (іноді кілька разів), потім вишкурівается за допомогою бруска з наждачним папером і фарбується.

Хочеться зауважити, що такий обсяг роботи часто під силу тільки фахівцеві, оскільки вимагає вміння шпаклювати поверхню. Шпаклівка, а ще й стелі, це досить складна процедура і якщо ви не впевнені в своїх силах, то краще вдатися до послуг професіоналів, хоча б на цьому етапі робіт.

Якщо ж ви вирішили залишити крейда, то освіжити стелю новим шаром вам допоможе старий пилосос, який має зворотний видув і спеціальна насадка для крейдяного розчину. При розведенні крейди дуже пильнуйте його відфільтрувати, грудки здатні засмітити насадку. Додавання по старому "дідівським" способом в крейдяний розчин трохи синьки для білизни зробить крейда біліше, так покриття стелі одним тільки крейдою може надати йому жовтуватий відтінок.

Похожие страницы: