​Ремонт у ванній кімнаті своїми силами

Ремонт у ванній кімнаті своїми сіламіБюджетний ремонт ванної кімнати: плануємо, ремонтуємо, насолоджуємося

У багатьох зіпсується настрій, варто тільки подумати про необхідність зробити ремонт у ванній кімнаті. І в цьому є частка істини - кожне нове починання або переробка має на увазі величезний список заходів, несподіваних і не завжди приємних супутніх моментів, витрати часу, і найважливіше - фінансових витрат.

Профессиональный купить перфоратор в интернет магазине по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Саме необхідність знайти додаткові кошти в сімейному бюджеті часто служить основним фактором «відкладання на потім» назрілої потреби в ремонті. Проте очікування, коли старий кахель у ванній «посиплеться» на голову, - варіант не з найкращих.

Правильніше запланувати терміни робіт на той період, коли удар по сімейному кишені буде найменш чутливий. Істотного скорочення витрат на ремонт сприяє виконання його власними силами, за умови відповідних умінь або досвідчених наставників. Ви будете здивовані, наскільки значно можна скоротити витрати, ретельно вибираючи матеріали і попередньо продумуючи необхідність елементів декору ванної кімнати. Перше і, напевно, найважливіше - це план.

План - всьому голова

Основна мета - відшукати прийнятне для вас рівновагу між вартістю і набором якостей використовуваних матеріалів. Здійснювати закупівлі, керуючись лише бажанням заощадити, теж не варто, тому як матеріали низької якості тільки розтягують роботи по часу і суттєво ускладнюють сам процес ремонту. Зробити оригінальне оформлення ванної кімнати можливо навіть при відносно малих витратах! В першу чергу необхідно скласти опис завдань, які необхідно виконати:

Повністю очистити приміщення;

Прибрати відслужила своє сантехніку,

Розмаїття місця входу комунікацій;

Провести роботи по обробці підлоги, стін;

Оформити стелю;

Виконати монтажні роботи, пов'язані з сантехнікою;

Купити супутні елементи інтер'єру.

Коли орієнтовний план готовий, переходимо до наступного етапу: ознайомлення з цінами. При бюджетному варіанті ремонту категорично забороняється зупиняти свій вибір лише на одному-двох торгових центрах. Відвідайте не тільки великі будівельні гіпермаркети, а й зверніть вашу увагу на спеціалізовані відділи в торгових центрах без яскраво вираженої спрямованості. Також не забувайте про можливість замовити необхідні матеріали через інтернет. великий вибір акрилових ванн і супутніх матеріалів можна придбати в цьому інтернет магазині. У цьому ж магазині можна недорого купити чавунні і сталеві ванни.

Потім, коли ви визначитеся з місцями закупівлі, необхідно мати на увазі, що у оздоблювальних матеріалів є неприємну властивість несподівано закінчуватися. Наприклад, як би добре ви не порахували необхідну кількість цементу, без відсутності досвіду він обов'язково закінчиться в самий розпал роботи і не залишиться іншого виходу, крім повторного відвідування магазину. Краще купіть з невеликим запасом, це заощадить ваші нерви і час. А що залишився цемент з часом знайде своє місце. Трохи напружтеся перед початком робіт і уявіть всі можливі несподіванки, які чигають на вас, продумайте варіанти їх вирішення.

Ну а тепер можна безпосередньо прийматися за роботу. Виконуйте покроково кожен пункт раніше наміченого плану. Наведемо деякі поради, які вам обов'язково допоможуть.

Похожие страницы: