Ремонт квартири в стилі мінімалізм: тонкощі проведення

Мінімалізм - це кращий стиль для тих, хто любить свободу і комфорт. Щоб створити таку обстановку, необхідно зробити ремонт. Ремонт квартири в стилі мінімалізм припускає використання чималої кількості особливих прийомів і матеріалів.

Для своей машины шины оптом по низкой цене вы можете купить у нас.

Ремонт квартири в стилі мінімалізм -
процес, який обійдеться дешево?
Ремонт в стилі мінімалізм може обійтися як в зовсім малу, так і в дуже велику суму. Разом з тим, за подібний ремонт в будь-якому випадку доведеться заплатити менше, ніж за реалізацію якогось іншого за стилем ремонту.

Більш низька ціна пов'язана не з тим, що мінімалізм «дозволяє» використовувати дешевші матеріали, а з тим, що не доводиться купувати у великій кількості предмети декору. Підсумкова ціна ремонту буде залежати від вартості застосовуваних матеріалів та від розцінок на реалізовані роботи. Фахівці не радять економити. Краще один раз зробити хороший ремонт, ніж економлячи щорічно щось виправляти після дешевого ремонту.

Які матеріали виявляться доречними?
Оформлення квартири або приватного будинку в стилі мінімалізм передбачає застосування високоякісних штучних і природних матеріалів. Тут виявиться доречними такі матеріали:

метал;
фарба;
Скло;
пластик;
штукатурка;
камінь;
деревина.


Такі матеріали варто поєднувати в залежності від того, яке походження має конкретно ваш мінімалізм. Так, наприклад, в разі якщо в мінімалізмі присутні нотки хай-тека, то повинно бути якомога більше хромованих і пластикових деталей і якомога менше деревини і каменю. Фахівці, які роблять ремонт, не тільки це знають, але ще і застосовують на ділі.

Врахуйте наступні моменти.
Для обробки підлоги варто застосовувати деревину: ламінат, паркет, дошки. У деяких ситуаціях доречний ковролін і лінолеум. Якщо кошти дозволяють, то краще за все зробити наливна підлога. У будь-якому випадку, підлогове покриття не повинно мати декору.
Стіни в стилі мінімалізм можуть бути оброблені шпалерами під фарбування, оштукатурені або пофарбовані. Таку обробку можна поєднувати з декоративною цегляної поверхнею.
Стеля в стилі мінімалізм повинен бути однорівневим. Можна застосовувати підвісні або натяжні конструкції. Ще даний стиль дозволяє фарбувати і оштукатуривать стелю. Однак в цьому випадку варто надати особливого значення висвітленню. Будуть доречні невеликі світильники.

Важливо, щоб в квартирі переважало природне освітлення. Якщо вікна невеликі, то варто їх розширити. Звернувшись за допомогою до фахівця, це буде зробити нескладно. Краще відмовитися від установки дверей, а створити арочні або ж прямокутні отвори. Взагалі, в мінімалізмі повинні переважати прості геометричні форми, такі як квадрат, круг, трапеція.

Лінії повинні бути чіткими, а поверхні - гладкими
Перш ніж приступити до ремонту квартири в стилі мінімалізм, важливо усвідомити, що чіткі поділу в такому житлі будуть відсутні. Це означає, що повинні бути відсутніми шви, не повинно бути безлічі стиків і виступаючих частин будівлі. Тому при необхідності обов'язково виконайте перепланування свого житла. Не забудьте узгодити цей процес з відповідними органами.

Тонкощі інтер'єру в стилі мінімалізм
Роблячи ремонт в стилі мінімалізм, важливо спочатку створити відповідні умови, а саме:

сформувати бездоганну планування простору, в якому вікна повинні бути просторими;
організувати продумане освітлення, яке повинно бути м'яким і розсіяним;
врахувати те, що стіни, підлогу і стелю повинні бути оброблені матеріалу світлих відтінків, хоча допустимі і яскраві акценти, яких повинно бути трохи;
передбачити, щоб в обробці приміщення було присутнє скло.

Що стосується декору інтер'єру в стилі мінімалізм, то тут доречні різноманітні рельєфи, складки, прикраси. Всього цього повинно бути небагато. Меблі повинні бути максимально звичайної, тобто без декору. Найкраще встановлювати приземкуваті предмети меблів.

Незважаючи на гадану простоту, інтер'єр в мінімалістському стилі способі створити далеко не кожна людина. Тут повинен працювати професіонал - фахівець, який має в цій справі солідний досвід. Він не тільки втілить в життя всі задуми, але і зробить необхідні ремонтні роботи на належному рівні.

Похожие страницы: