Ремонт Квартир Студій Фото

Ремонт квартири на Остоженке по дизайн-проекту інтер'єру

Как выглядит квартира до прикосновения дизайнера по интерьеру  

Дизайн-проект інтер'єру

 

Нагадаємо, як виглядають створені нашими дизайнерами візуалізації дизайн-проекту цієї еклектичної квартири.

 

На ілюстрації: Інтер'єри кухні-вітальні-їдальні і спальні в квартирі

 

Лофт, ампір, нордические мотиви і навіть крапля поп-арту - за своєю стилістикою цей інтер'єр дуже складний.Тому і втілення в життя дизайн-проекту квартири, що знаходиться в історичній будівлі в центрі Москви, представляється непростим завданням.Для того, щоб спроектований дизайнерами інтер'єр був відтворений з максимальною точністю, замовники попросили нас здійснити авторський нагляд за ходом виконання ремонтних та оздоблювальних робіт.

 

Вітальня і передпокій

 

Скандинавский лофт в интерьере На фото: Те, що ми маємо зараз у вітальні - дерев'яні стелі, стіни і dosčatye staroi вікно

 

Тепер Ви відвідали далеко від досконалості.У вітальні, де, згідно дизайн-проекту, індустріальний лофт буде розбавлений елементами скандинавського стилю, замість білих стін, пілястр і акуратною сірої цегляної кладки ми поки можемо спостерігати обшивку страхітливого відтінку.

 

На візуалізації: Мрія про краще життя - дизайн-проект інтер'єру вітальні

 

Не може похвалитися особливим аристократичним блиском і передпокій з її облізлими цеглинами, що нагадують про післявоєнну розруху, і оголеними зв'язками проводів.А найраніший історичний період, до якого можна віднести вхідні двері, - це, мабуть, сталінська епоха.

 

На фото: Мешкаючи дермантином стара вхідні двері і оголилася під штукатуркою цегляна кладка

 

Спальня

 

На фото: Поточний стан приміщення майбутньої спальні

 

Деяким розсудливим людям бажання перетворити кімнату, де крім облупилися цегляних стін буквально нічого немає, в розкішну ампірний спальню може здатися суцільним божевіллям.Різниця між тим станом, в якому приміщення знаходиться зараз і картинкою майбутнього інтер'єру подібна непрохідною прірви.

Возможно, вам понравится:
Дизайн квартири студії
Дизайн квартири студії
оренда студії 27 квадратних метрів ремонт
оренда студії 27 квадратних метрів ремонт

Кращі світові офіси 2014 & NBSP; & mdash; & NBSP; Спільнота менеджерів E-xecutive
Компанія Google відома стилізованими, грайливими офісами, але нещодавно відкрита штаб-квартира, розташована на семи поверхах багатоповерхівки в Тель-Авіві, виконана в стилі концептуального дизайну, де простір використовується максимально корисно (хоча і не без гумору)... «Щоб купити необхідні ..

Похожие страницы: