Рекомендації по міжкімнатних стін

Перше, що потрібно засвоїти на етапі планування міжкімнатних стін - у дизайнера і будівельника часто бувають протилежні точки зору на доцільність використання тих чи інших матеріалів. У підсумку, неузгодженість дій на проектній стадії нерідко позначається на додаткових витратах з боку власника квартири.

Качественный Эротик массаж вы можете заказать в нашем салоне в любое удобное для вас время.

Причина в наступному.

Дизайнери роблять упор на естетичне сприйняття проекту в цілому, часом докорінно ігноруючи призначення міжкімнатних перегородок. Будівельники ж спираються на практичну частину, де потрібно враховувати не тільки вага використовуваних матеріалів на квадратний метр, а й вологість приміщень, консольну навантаження, товщину і інші фактори.

Висновок - для успішного результату необхідна спільна робота дизайнера і будівельника не тільки на початковому етапі, але і у всіх епізодах будівництва та оздоблення. Нижче окреслено основні пункти, на які слід звернути увагу.

шумоізоляція

Оскільки звуки в приміщенні поширюються різними шляхами: за рахунок вібрації внутрішніх і несучих стін, міжповерхових перекриттів і по повітрю, необхідно виявити і систематизувати слабкі місця. Наприклад, якщо стеля та підлога мають високу звукопровідність, то міжкімнатні стіни повинні мати більший ступінь опору проходженню шуму.

Конструктивний приклад , що забезпечує максимальну шумоізоляцію:

Кладка піноблоку, товщина 75 мм:

Збірка каркаса з профілів Кнауф на віброподвесах;

Монтаж плит 50мм шумоізолятором Роквул Акустик Батс;

Зашивка листами гіпсокартону.

Каркас з профілів, шумоізоляторів і гіпсокартон монтуються по обидва боки кладки з піноблоку. У випадках обмеженою навантаження на плити перекриття в старих будинках, збирається перегородковий каркас Кнауф з використанням віброподвесов, шумоізоляції товщ. 80 мм. Потім все закривається гіпсокартоном.

прокладка комунікацій

Будучи складовою частиною практично всіх міжкімнатних перегородок, інженерні комунікації прокладаються шляхом штробления канавок в цегла, піноблоки, а також проходять всередині каркаса гіпсокартонних конструкцій. За статистикою, сьогодні прокладається набагато більшу кількість кабелів, ніж кілька років тому.

Наочним прикладом служать канальні кондиціонери, які потребують монтажу мережі повітропроводів, що розходяться по всіх кімнатах. Даний фактор обов'язково повинен бути врахований на проектній стадії. Від нього безпосередньо залежить і вибір будівельних матеріалів.

Високі консольні навантаження

Одне з найважливіших конструктивних вимог. При плануванні настінних шаф в кухонному гарнітурі, навісних унітазів і раковин, важких картин і т. Д. Слід використовувати більш міцні перегородкові матеріали: будівельну цеглу, пазогребневі плити без пустот. Також допускається кладка піноблоку, але не рекомендується використання гіпсокартонних конструкцій, особливо під ділянки під навісну меблі.

Виняток становлять перегородки у ванній / туалеті під навісні унітази, біде, раковини, підключені до прихованих інсталяцій. Останні являють собою збірку з металевої рами, бачка, водопроводів. Для обшивки інсталяції допускається вологостійкий гіпсокартон в два шари або гіпсоволокнисті лист, які згодом облицьовуються настінного плиткою.

Похожие страницы: