Про що потрібно знати, купуючи житло в панельному будинку?

Придбання житла це завжди відповідальний момент у житті людини. Серйозні фінансові витрати на придбання квартири виправдовуються в подальшому тим комфортом життя, який допомагає відпочити після робочого дня в захищеному затишку, в колі своєї родини, серед друзів або побути на самоті.

Провести приятно время поможет чат с парнями 18, они не дадут вам скучать.

Саме тому дуже важливо попередньо знати про те, яка якість закладено в придбану квартиру. Іноді зовнішній блиск квартири, що купується може приховувати під собою проблеми, з якими, рано чи пізно, новому власнику доведеться зіткнутися. Все, що потрібно для того, щоб убезпечити себе від неприємних сюрпризів у панельному будинку, - знати, на що слід звернути увагу при покупці квартири.

Неможливість перепланування квартири

Перше, про що слід пам'ятати, це те, що будинки зводяться досить швидко саме через застосування стандартних панелей, що виготовляються на заводі. Панелі скріплюють між собою, і вони забезпечують міцність всієї будови.

У такому будинку не можна здійснити перепланування кімнат, перемістивши або прибравши міжкімнатні перегородки, так як вони є стіновими панелями, які утримують плити перекриттів стелі та підлоги, і їх переміщення неприпустимо. Отже, при покупці квартири в такому будинку, треба відразу ж вибирати саме таке планування кімнат, яка найбільше відповідає смакам покупця. Найчастіше ці ж панелі володіють недостатньою звукоізоляцією.

Торцеві стіни панельного будинку

Панельні будинки, як правило, мають торцеві стіни. Вони являють собою глухі стінові панелі квартир в торцевій частині будинку. З цим може бути пов'язана ще одна серйозна проблема, на яку обов'язково слід звернути увагу. Справа в тому, що існує таке поняття, як "точка роси". Це та точка, в якій під час холодів відбувається конденсація вологи, тобто водяна пара в повітрі перетворюється в воду.

Якщо зовнішня панель будинку досить добре утеплена, точка роси буде зміщена до її зовнішньої поверхні, і волога буде утворюватися на зовнішній поверхні, стікаючи по ній або висихаючи. В іншому випадку, точка роси переміститься до її внутрішньої поверхні, і стіна кімнати в квартирі буде постійно відволожуватися. Згодом це може призвести навіть до розвитку цвілевих грибів, що псують зовнішній вигляд і цілісність кімнатної стіни. Саме ці стіни в здобувається квартире слід оглянути найбільш ретельно.

Хорошим показником якості закладення і обробки стиків панелей, з яких складена зовнішня, лицьова, стіна будинку, є стан кутів в кімнатах квартири, прилеглих до віконних панелям. Сліди частого косметичного ремонту цих кутів свідчать про те, що стики стінових панелей потребують додаткової герметизації.

Важливим є не тільки стан панелей, стиків і швів в квартирі, що купується, а й естетична сторона справи. Який вид відкривається з її вікон і з балкона, чи не передбачається, в перспективі, будівництво якого-небудь підприємства або об'єкта інфраструктури, пов'язаного з постійним шумом, наприклад, швидкісної автотраси.

Найчастіше дуже приємне враження справляють зелені газони і посаджені молоді деревця на них. Слід пам'ятати про те, що, по-перше, деревам властиво рости, і не відбудеться чи, згодом, затемнення квартири їх розрослася кроною, по-друге, важлива порода дерев, так під час їх цвітіння може проявлятися алергія на літаючу в повітрі пилок .

Похожие страницы: