Про шкоду стройматіеріалов

Згідно зі статистикою, кожен другий житель нашої країни щодня буває стурбований якістю продуктів харчування, якістю одягу, якістю медикаментів. Але чомусь, ніхто ніколи не замислюється про якість будівельних матеріалів. Адже як свідчать матеріали досліджень МОЗ, звичайний громадянин нашої країни проводить в приміщенні приблизно 80% свого робочого дня. Тому якість і екологічність будівельних матеріалів дуже важливі, адже від них безпосередньо залежить стан нашого здоров'я. Дуже часто бувають випадки, коли людина після ремонту певної кімнати починає відчувати погіршення свого здоров'я, але, на жаль, ніхто не звертає на це належної уваги. Таке погіршення безпосередньо пов'язане з якістю матеріалів, за допомогою яких було проведено ремонт приміщення.

Если вам необходим плагин, на сайте https://wordpress.org/plugins/acf-viewer-for-woocommerce/ вы сможете ознакомиться с такой функцией, понять для чего она нужна.

Всі будівельні матеріали прийнято розділяти на три види.

Так сказано в санітарно - епідемічних нормах Росії.

Так ось перший вид - матеріали з лікувальними властивостями. Так як стаття у нас в основному сконцентрована на шкоду будматеріалів, то на них ми зупинятися не будемо. Скажу тільки, що такі матеріали коштують недешево, проте покупець може бути впевнений на 100% - такі матеріали не завдадуть шкоди його здоров'ю, а тільки допоможуть йому. Чи чули відому фразу: «Вдома і стіни лікують!»? Так ось тут її можна сприймати в прямому сенсі.

Другий вид - це нейтральні матеріали. Вони трохи дешевше попередніх, однак, також не несуть шкоди здоров'ю людей.

Третій вид будівельних матеріалів - шкідливі. Як можна здогадатися, такі матеріали несуть шкоди людському здоров'ю, тому їх категорично заборонено застосовувати в будівництві. Шкідливі будівельні матеріали дозволено використовувати тільки в тому випадку, коли концентрація шкідливих хімічних речовин в їх складі, не перевищує допустиму норму. Екологи встановили, що кожен шкідливий будівельний матеріал не несе істотного впливу на організм, але сумарний вплив декількох таких матеріалів, може призвести до небажаних наслідків. А тепер уявіть, скільки впливу шкідливих матеріалів ви отримуєте, пройшовшись по місту? Не факт, що всі будинки були зведені з корисних будматеріалів. Картина вимальовується сама собою.

Кожна людина вільна сам вибирати, що купувати. Виробники всього лише виготовляють, а ми самі вирішуємо купувати чи ні. Ось кілька порад, які допоможуть вам при придбанні будівельних матеріалів:

ретельно вивчіть склад того чи іншого товару;

гарненько придивіться до зовнішнього вигляду матеріалу;

зверніть увагу на запах і колір будматеріалу;

Якщо щось з цього вам здалося поганим, ні в якому разі не купуйте і не використовуйте даний матеріал. Бережіть своє здоров'я! І так, при покупці ви маєте право вимагати у виробника санітарно-епідеміологічний висновок, в якому буде вказана вся інформація про товар і висновок фахівців. Найбільш шкідливими речовинами для організму людини є фенол, фосген і формальдегід. Кожен з цих речовин використовується в виготовленні будь-якого будматеріалу. Однак варто пам'ятати, що правильна концентрація цих речовин в матеріалі, не нестиме шкоди здоров'ю людини.

Похожие страницы: