Принцип роботи вологоміра деревини

Сучасний вологомір деревини - це прилад, який призначався для точного визначення вологості досліджуваного деревного зразка без його пошкодження і / або руйнування.

Купить измерительные приборы по доступной цене, Вы можете на сайте нашего магазина.

Пристрій затребуване для вимірювань різних виробів з деревини та пиломатеріалів і може випускатися в контактному або безконтактному виконанні. За допомогою точних і простих в експлуатації сучасних вологомірів деревини неруйнівного контролю визначається вологість таких деревних порід, як сосна, ялина, береза, модрина, бук, дуб, клен та ін. (Всього до десяти груп порід дерев). Необхідність застосування таблиць для температурної корекції відпадає, коли в приладі реалізований нечутливий до температури високочастотний метод досліджень, покладений в основу принципу роботи виробу.

Вимірювання можуть проводитися на різних етапах сушіння, наступних зберігання і промислового виробництва. За допомогою сенсора вологомір деревини отримує результати вимірів, аналізує їх за допомогою вбудованого процесора і відображає підсумковий результат - процентний вміст вологи в досліджуваному зразку.


Схожі визначення:
Киснеміри - стаціонарний, як правило, прилад, призначений для вимірювання в водному теплоносії розчиненого кисню. Сучасний кишеньковий кондуктометр - це компактний і зручний при зверненні прилад, який призначався для дослідження провідності різних розчинів. Портативний рН-метр - це прилад, який призначався для досліджень активності іонів водню. Ротаційні лічильники газу - це камерні прилади, як перетворювальних елементів в яких використовуються восьмиобразного ротори. У випадках перевищення заданих рівнів концентрацій токсичних і вибухонебезпечних парів газоаналізатор портативний подає відповідний аварійний сигнал. Поточний газовий хроматограф - це прилад, службовець для здійснення контролю за різними технологічними процесами.

Похожие страницы: