Правильно вибираємо мотоблок

На сьогоднішній день випускається дуже багато різноманітної техніки для сільського господарства. Російські, американські, італійські і багато інших виробників надають величезний асортимент мотоблоків і культиваторів.

По отличной цене купить мотоблоккупить мотоблок вы можете в интернет-магазине «sm-store.com.ua».

Існує кілька невеликих рекомендацій, які допоможуть вам справитися з цим непростим вибором:

Для початок потрібно визначити конкретні завдання для вашого майбутнього мотоблока. Також Вам знадобиться купити обладнання для мийки самообслуговування для догляду за мотоблоком, яке також відмінно підійде для автомобіля.

Для невеликого парника, клумби або теплиці цілком підійде недорогий культиватор, який буде невеликого розміру. Це забезпечить комфортну роботу і заощадить ваш бюджет.

Якщо у вас невелику присадибну ділянку, то слід доглянути мотоблок початкового і середнього рівня (потужність близько 7 кінських сил і вага не більше 70-и кг.). Такий мотоблок має невеликий розмір, що дозволяє спокійно розвертатися на ділянках. Не вимагають багато палива, досить простий в управлінні.

В асортименті також присутні апарати вагою більше 100 кг, які відрізняються потужним двигуном і навіть іноді дизельним. Вони створені для власників фермерського господарства. Якщо ділянку вимірюється кількома гектарами, а трактор просто немає сенсу купувати.

Ще до вашої уваги будуть надані додаткові пристосування, що збільшують потенціал агрегатів. Тому при покупці слід враховувати додаткові витрати, а не просто вартість мотоблока з базовим набором інструментів.

Похожие страницы: