Правила розміщення кондиціонера

Кондиціонер - це складний технічний пристрій, змінити місце дислокації якого в процесі експлуатації досить складно. Тому вибирати місце для його установки слід дуже прискіпливо. У багатьох випадках кращим рішенням стає запрошення консультанта з компанії, яка буде займатися монтажем: він порадить, куди і як правильно повісити кондиціонер.

На сайте интернет магазина https://www.ecoalt.km.ua/ вы сможете купить качественные кондиционеры по выгодной цене.

Сучасні спліт-системи мають внутрішній і зовнішній блок, і у виборі місця необхідно враховувати особливості розміщення блоків зовні і всередині квартири, а також конфігурацію трас, які з'єднують всі елементи в єдине ціле.

Куди повісити зовнішній блок

При виборі місця для зовнішнього блоку необхідно врахувати кілька основних моментів.

Перший стосується комфорту оточуючих: кондиціонер не можна розміщувати над тротуарами чи в безпосередній близькості від вікон сусідів. Крім того, варто подумати про зручність монтажу та сервісного обслуговування. Вибираючи, на який стіні вішати кондиціонер, не забудьте про людей, які будуть його обслуговувати надалі.

Другий момент - безпека і якість роботи обладнання. Де можна вішати кондиціонер?

На заскленому балконі через ризик порушення повітрообміну. У разі, якщо засклений балкон - єдиний можливий варіант, то необхідно передбачити його провітрювання в жарку пору року.

Не рекомендується встановлювати зовнішній блок під прямими сонячними променями. Якщо іншого місця немає, то рекомендується встановити захисний козирок таким чином, щоб він давав тінь на зовнішній блок.

Близько від дерев - листя і сміття, зірвані вітром, можуть засмітити зовнішній блок. В цьому випадку, доведеться часто робити сервісне обслуговування зовнішнього блоку і чистити його від бруду.

На неміцному підставі: тонкі стіни провокують надмірний шум і вібрацію, також вони можуть стати причиною падіння обладнання.

При розміщенні кондиціонера на першому поверсі особливу увагу доведеться приділити захисту системи від забруднень і дій зловмисників.

Крім того, в Петербурзі діє постанова уряду, згідно з яким будь-які маніпуляції з фасадом будівлі можливі тільки при наявності спеціального дозволу: узгодженого з КМДА проекту. У постанові уряду прописано низку обмежень на місце установки зовнішніх блоків. Наприклад, забороняється установка на лицьових фасадах будівель - на тих, які проглядаються з проїжджої частини. При цьому, навіть, якщо у вас дворової фасад, то предпочительнее місце установки зовнішнього блоку - зліва чи справа від вікна, в зоні кордонів вашої квартири. У деяких будинках, в основному в новобудовах, можлива установка тільки за спеціальними осях на фасаді згідно з концепцією фасаду. На щастя, "cуровость російських законів пом'якшується необов'язковістю їх виконання" і керуючі компанії не завжди вимагають узгодження кондиціонера в КГА.

Для того, щоб правильно підібрати місце установки зовнішнього блоку з урахуванням всіх вимог, ми рекомендуємо викликати фахівця з монтажу кондиціонерів безпосередньо на об'єкт.

Похожие страницы: