Полифом, як унікальний утеплювач


Все більше і більше набирає популярність такої утеплювальний матеріал, як поліфом. Саме він сприяє утеплення невеликих приміщень, і значно допомагає заощадити простір кімнати. Дана стаття допоможе розібратися, в чому ж полягають особливості поліфома, і чи варто його використовувати взагалі.

Які переваги та недоліки утеплювального матеріалу?

Головною перевагою поліфома є надійна теплоізоляція стін, адже дане покриття дозволяє збільшити теплоту стін на кілька градусів. Також утеплювач сприяє вирівнюванню стін, адже якщо в стіні будуть якісь тріщини, то за еластичним матеріалом їх практично не буде видно.

Що стосується монтажних робіт, то в цьому теж є великий плюс матеріалу, оскільки працювати з поліфомом легко і зручно. Ріжеться матеріал добре, наклеюється на стіни теж. Також якщо знадобитися змінити шпалери, то утеплювач не зіпсується, і буде як і раніше мати свої універсальні особливості.

Профессиональная диагностика автомобиля в СТО по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Варто відзначити, що за екологічну сторону також не потрібно переживати, оскільки матеріал екологічно чистий, і може застосовуватися навіть для дитячих кімнат і для людей з алергією.

Недоліком такого матеріалу є висока горючість і низька проходження вологи. Так що якщо приміщення вологе, то даний матеріал краще не використовувати.
Як утеплити кімнату за допомогою поліфома?

Працювати з поліфомом одне задоволення, і впоратися з цією роботою може хто завгодно.

Для початку потрібно підготувати заздалегідь стіну, для цього потрібно прибрати старі шпалери, цвяхи та інші заважають кошти на стіні. Після варто добре обробити стіну за допомогою грунтовки, щоб вона просочилася глибоко в стіну.
Полифом, клей

Клей для поліфома

Коли все готово, можна безпосередньо робити виміри, і нарізати шматки поліфома. Щоб поклеїти утеплювач на стіну, можна використовувати звичайний ПВА клей для вінілових шпалер. Клеїтися утеплювач на стіну, як і звичайні шпалери. Коли поліфом вже буде приклеєний до стіни, буде потрібно його розрівняти за допомогою шпателя. Стики між листами проклеюються спеціальним малярським скотчем, що дасть додаткову стомлюваність матеріалу.

На завершення можна сказати, що перш ніж почати клеїти шпалери, потрібно буде почекати, коли висохне утеплювач, це займає приблизно 80 годин, після цього вже можна наносити нові шпалери, які будуть добре триматися на утеплювачі.

Похожие страницы: