ПЛАНУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

На початкових етапах планування майбутнього будинку багато хто стикається з тим, що не можуть вирішити, де повинна розташовуватися та чи інша кімната. І це не новина, адже скласти план майбутнього житла вкрай складно. У цьому вам зможуть допомогти архітектори, коли ви звернетеся до них, щоб купити проект будинку.

Ми надаємо абонентське юридичне обслуговування швидко і якісно.

Комфортне проживання в вашому майбутньому житло буде прямо залежати від розташування і розміру житлових кімнат і господарських приміщень, від зонування простору, функціональності приміщень і ступеня технічної оснащеності будинку. Тому перш, ніж почати будівництво, гарненько оціните ситуацію і розставте пріоритети. Створіть сімейне гніздечко, в якому ви будете почувати себе впевнено і спокійно. Нехай він відповідає вашим інтересам і способу життя. Наприклад, якщо ви любите більярд, то не забудьте виділити невелику кімнату для цього заняття. Якщо ви не уявляєте своє життя без лазні, то сплануйте парилку. Але якщо ви не любите не те, ні інше, не варто витрачатися на ці радості. Будьте реалістами і робіть лише те, що вам необхідно для проживання. Всі приміщення повинні бути в майбутньому задіяні. Щоб домогтися всього цього,

проектування будинків

Ви вирішили замовити проект будинку і прийшли в архітектурну студію. Вам, звичайно, запропонують варіанти розміщення кімнат в новому житлі, але необхідно чітко дати зрозуміти фахівця, що ви хочете.

Зонування простору в заміському будинку, перш за все, відбувається на житлову і господарську частини. До останньої з них відносять кухню, постірочниє, топкові, комори, гардеробну. Чи потрібні вам ці кімнати, в якій кількості і якого розміру, вирішувати тільки вам. Проекти будинків, як правило, завжди включають в себе кілька господарських приміщень, адже треба ж десь зберігати маринади і варення.

У житлову частину споруди входять спальні, вітальня, дитяча, їдальня кабінет. У вас не обов'язково повинен бути присутнім весь перелік кімнат, все залежить від розміру будинку і переваг. Наприклад, якщо до вас часто приїжджають в гості родичі і друзі з ночівлею, то потрібно спланувати гостьову кімнату. Якщо ви часто працюєте вдома або у вас, наприклад, велика бібліотека, то кабінет-бібліотека в вашому домі необхідний. З обома зонами пов'язані коридори, передня, санітарні вузли.

Розподіл на зони денного та нічного перебування

Якщо ви плануєте почати багатоповерхове будівництво, то зона денного перебування буде, звичайно, на першому поверсі. Проекти котеджів часто позначають цю зону. Там буде розташована кухня, їдальня, вітальня, робочий кабінет або ігрова. До денної зони можна віднести більярдну і парилку, якщо вони будуть передбачені вашим проектом. У цих кімнатах вам доведеться проводити найбільше часу. Тут ви будете їсти, дивитися телевізор, працювати, зустрічати гостей.

Зона нічного перебування - це, як правило, другий поверх. Там розташовані спальні кімнати з ванними і вбиральнями. Ця зона призначена для відпочинку, релаксації і перебування на самоті і повному спокої. Однак потрібно пам'ятати, що спальні для маленьких дітей і літніх батьків, бабусь або дідусів краще планувати на першому поверсі. Те пов'язано з тим, що піднятися на другий поверх їм буде не завжди просто. Проекти будинків дозволяють візуально розглянути денну та нічну зони перебування в майбутньому сімейному гніздечку.

Розміщуйте приміщення в житловому будинку так, щоб вам було зручно в ньому жити, готувати, спати, їсти і відпочивати. Все повинно бути взаємопов'язане - їдальня поруч з кухнею, душ поруч з парною. Плануйте лише те, що вам необхідно для повсякденного життя. А щоб правильно зонувати простір свого житла, відразу після закінчення будівництва зверніться за допомогою до дизайнерів.

Похожие страницы: