​Пінополістирол: Утепляемся на зиму і не тільки

Коли повним ходом йде будівництво будинку або будь-якого іншого будівлі, на порядок денний виноситься питання про утеплення. Крім того, що незабаром будуть встановлені спліт-системи і батареї, потрібно подбати про перманентний утепленні стін і підлоги.

На ринку серед безлічі утеплювачів особливою популярністю користуються теплоізоляційні матеріали на основі екструдованого пінополістиролу. Це плити, рулони, сегменти і циліндри, різні по товщині і кольору. Вони використовуються для теплоізоляції стін і фундаменту, підлог і покрівель, при утепленні комунікацій і дорожніх покриттів.

Вы можеье приобрести качественные шины новый уренгой по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Екструдування полістиролу як процес був розроблений близько 50 років тому в Сполучених Штатах. Це метод дав можливість отримання матеріалу рівномірної структури, яка складалася з дрібних, майже цілком закритих пір. Тепер цей матеріал виходить при підвищеній температурі під час змішування гранул полістиролу, які потім видавлюють з екструдера, а потім додають вспенівающий агент.

Грінплекс, Піноплекс, прімаплекс, styrofoam, ursa, техноплекс, новоплекс, XPS, полиплекс 2000, кінпласт, стиродур, стройплекс, поліспен, тімплекс, теплекс, термоплекс, тісплекс, фомборд, Експол, фібран, екстрапен, Екстрім ... це далеко не повний список сучасних матеріалів, виготовлених на його основі.

Екструдований пінополістирол легко піддається обробці (легко ріжеться, піддається підгонці при використанні при цьому звичайного ножа) і максимально простий в процесі монтажу. Причому використовувати його можливо як при теплих, так і при холодних погодних умовах.

Матеріали з пінополістиролу - хімічно інертні і екологічно безпечні, легкі і легкообрабативаемие тепло- і звукоізоляційні матеріали. Дані види продукції фактично незамінні в будівельній сфері. Утеплювачі дозволяють у багато разів скоротити витрати на електроенергію, і, що важливо, їх легкість дозволяє серйозно скоротити навантаження на різні елементи будівельних конструкцій. Полістироли і їх чарункова структура гарантують захист від сильних перепадів температур, при цьому збільшується термін служби утеплених конструкцій, зменшується їх зносостійкість.

Похожие страницы: